Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen időközönként váltjátok...

Milyen időközönként váltjátok le a telefonotokat?

Figyelt kérdés

Gáz, hogyha valaki évente váltogatja a telefonját, csak mert újat akar/mást akar/megunta a régit, és van pénze újra? Milyen gyakran cseréltek telefont?

Én sajnos eléggé kütyü mániás vagyok, ez sokaknak nem tetszik. Képes vagyok abba a hibába esni, hogy akár évente lecserélem a telefonomat, nem azért, mert rossz, vagy mert bármi baja van, hanem csak azért, mert változatosságra vágyom. (Nem kapom, hanem saját pénzből veszem). A régi telefont vagy megtartom, vagy eladom (legutóbb eladtam). Kicsit rosszul érzem magam emiatt, mert tudom, hogy másnak nem nagyon van pénze, örül, hogyha valamit meg tud venni magának kemény munkával, én meg évente váltogatok. (Nem vagyok troll, nyugi.) És nem, nem másnak akarok villogni vele, nem is járok sehová, csak magam miatt szeretném.



2021. márc. 22. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem, egyáltalán nem gáz
Nem gáz, én is évente váltogatom
70 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám is évente váltogatja a telefonját, támogatom benne. A régit mindig nekem adja. :)
2021. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy gondolom, hogy aki megteheti, az csinálja csak nyugodtan!

Én legutóbb 2018 június 16-án vettem meg a jelenlegi telefonomat, a Huawei p20-t.

Legközelebb azt hiszem nyáron fogok venni vagy egy Xiaomit, vagy pedig egy Oneplust.

Ez még kérdéses.

2021. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki maga dönt.

Divat ,pénztárca,barátok.... alapján !

Én nem szégyenlem :3 éve egy Homtom ht 17 PRO-t nyúzok.

(Miért?Mert nem igazán telik mostanság egy új 30-50...ezres telefonra.Különben is mire?Itt vagy egyéb weboldalakat nyit,olvasni,videózni,zenét hallgatni,telefonálni lehet róla.Akksija a 6-8 órát birja.De igényeim sincsenek.)

Nekem megfelel,más meg nem számit

2021. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Azt csinalsz amit akarsz. Akar naponta is valthatod felolem, ha megteheted. Azert nem kell megvonnod magadtol, vagy szarul erezni magad, mert mas nem teheti meg.
2021. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem gáz, a te pénzed, ha ez örömet okoz és megteheted anyagilag, hát tedd, senkinek semmi köze hozzá.

Az a gáz, amikor valaki a másik pénztárcájában turkál és ítélkezik.

2021. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
63%

Hát én meg pont a másik véglet vagyok. Veszek egy kb jobbat (legutóbb 140-ért vettem) és addig használom ameddig megy. Egyszer váltottam korábban, de már akkorra azzal is egy fél éve nyüglődtem már, hogy sz*r.


Évente veszed a 2-3-500.000-es telefonokat? Bajom nincs vele. Én másra költeném, de neked meg egészségedre.

2021. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Addig nem cserélek telefont, amíg jól bírja (nem lassul be nagyon), és nem néz ki nagyon kopottnak/karcosnak. Legutóbbi Huawei telefonom kb 3 évig bírta.
2021. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évente váltom. Nem veszek csúcs készüléket pont emiatt. Egy árban barátságost keresek, ami tudásban picit jobb az aktuálisomnál. Persze a régi készülék se kuka. Azt általában szüleim "lenyulják", ők nem vennének új telefont, úgy se használják ki amit tud. Viszont néha kell nekik is egy egy újabb készülék. Így meg van oldva.
2021. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne rá pénzem lehet én is évente cserélném ,de nincs ,így marad a háromévente a használt.
2021. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megteheted azt is, hogy a levált telefonjaidat odaadod valakinek akit szeretsz. Legalább neki nem kell újat vennie, kíméli a környezetet, stb.
2021. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!