Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert erzekeli az Iphoneom...

Miert erzekeli az Iphoneom hogy masik orszagban vagyok?

Figyelt kérdés

Miota megvan a telefonom eszre szoktam venni hogy amikor belepek az idojarasba egy pillnatig sajat helyzetkent Congo-t hozza fol, pedig soha nem jartam Afrikaban.

Mitol lehet ez?

Par masodperc utan atvalt ahol valoban vagyok de nekem ez akkor is furcsa.



2021. márc. 22. 20:27
 1/9 anonim válasza:
0%
lenyomoz
2021. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

itt van a "0" pont: [link]

ehhez Kongó elég közel van.

A gps amikor keresi a poziciódat, a 0 ponttól indul és utána azonosítja be a pontos poziciódat.

2021. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-eshez:

nekem a drónom is néha ezt csinálja, a hazatérési pontot oda, a 0-0-ra teszi... csak attól félek ha egyszer el fog oda indulni! :DDDDDD

2021. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Hányszor voltam a telefonom alapján a “Kongói Demokratikus Köztársaságban” Azon kívül, hogy folyamatosan elszomorodtam, hogy ott milyen jó idő van.. :D

Legújabb heppje, hogy a térképen a közelünkben lévő (~800 méterre van) temető közepére “határozza meg a helyzetem”. (Vagy túl okos ez az Iphone, és tudja, amit én még nem, vagy bezavar a lépcsőház) De most megnéztem, és csodák csodájára még az épületet is eltalálta :)

2021. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ki tudja, hogy hány ezer drón és egyéb távirányítós autó/repülő hever (0;0) közelében? Sőt, lehet hogy néhány elveszett Tesla is ott keresi a gazdáját...


Esetleg valaki továbbgörgethetné a történetet és írhatna egy könyvet erről.

2021. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

"bezavar a lépcsőház"

és a lift... Faraday kalitka elve alapján ott nincs térerő.

Futárok panaszkodnak, hogy ott nem kapnak új címet például.

Hja...


Drón biztos nincs 0,0-án, mert 30-40 perces repülési időbel oda biztos nem jut el! :D

2021. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megnyugodtam hogy csak a gps lassu es mas is “volt mar Kongoban” :D
2021. márc. 22. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

jah.

Főleg a mobilos helymeghatározás renkivül pontatlan tud lenni! Ne vedd készpénznek amit mutat a telcsi!!

2021. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha valakinek volt meg ilyesmi tapasztalata irja le, koszi :)
2021. márc. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!