Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki csak 4èvente...

Van itt olyan aki csak 4èvente csereli okostelefonját? Nem iPhonera gondolok szerintetek egy középkategóriás telefont is elég 4èvente cserélni ha nincsen semmi baja?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

"Csak 4 évente"

Az enyém még csak 6 éves, de valamiért még mindig működik.

2021. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy uj 2-3 komoly rendszer verzió után már lehet keresni egy adott markában egy adott telefont!

Én is így csinálom most egy a41 em van és úgy néz ki tovabb lesz jó mi nt 4ev.

2021. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Nekem is nemsokára 4 éves lesz a telefonom. Van pár hibája ennyi idő után, viszont amíg lehet, addig halasztom az új telefon vásárlását.
2021. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Három éves és kutyabaja. Csak akkor cserélek, ha muszáj.
2021. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
63%
Régen az elektronikai eszközöket minimum 10 évre gyártották, ha nem több. A mai kor agymenése az, hogy évente-két évente cserélni KELL (?), mert kijött az új modell. Miért is kéne, ha még működik?
2021. márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Előző telefonom 2 év alatt tönkre ment. Olcsóbb volt újat venni. Ez az A3 hónapra pontosan 3 éve megvan. Amíg nem megy tönkre, használom. Ha 4-5-6-8 év, akkor annyi.


Jó lenne egy open szoftver rá, mert a Samsung tele rakja spam ware cuccokkal, mint office, samsgun health és a tobbi. 10gb spam ware van rajta, amit nem enged törölni sem. És SD-re pakolni sem.

2021. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Nekem van egy SM note 2, mai napig kivállóan működik. Persze nem ezt használom, de néha előveszem, szimpla netezésre, vagy telefonálásra kiválló.

De úgy kb mihelyst megunom, vagy lesz valamilyen hibája, cserélni szoktam.

2021. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

A8-am volt, életemben nem volt még ilyen mobilom! Egyszer nem volt szervizben, futott rajta szépen minden, az akksi 2 év után is majdnem 1 teljes napot kibírt! Tényleg egy rossz szavam nem lehet rá, vagyis de, amiért sajnos 2,5 év után cserélnem kellett...az a csúnya 32GB tárhely. Vettem nagyobb SD kártyát, áthelyeztem az alkalmazásokat. Na már most nagy tudással nem rendelkezem e téren, de miután több alkalmazást is memóriakártyára helyeztem, nem szabadult fel hely, csak kevés. Egy GSM üzletben azt mondták, hogy miután a kívánt alkalmazásokat áthelyeztem, vegyem ki az SD kártyát és csináljak gyári beállítások visszaállítását, az majd megoldja a bajom...hát köszönöm, ebből nem kértem. Így a végére 800 MB tárhelyem maradt a telefonon, sajnos le kellett cserélnem.

Ha az A8 64 vagy 128 GB-os tárhellyel rendelkezne, mai napig azt használnám, közel 3 éve, hisz más baja nem volt.

(Megjegyzem: annyira szerettem, ezáltal annyira vigyáztam rá, hogy még külsőleg se lehetne megmondani, hogy több mint 2 évig használtam, a kameráin sem volt egyetlen karc sem, mindig tokban hordtam, ezáltal a hátulján sem, üvegfólia pedig mindig volt rajta, nagyon megbecsültem.)

2021. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem egy Samsung Galaxy J6+ van, de gyors és jó, nem úgy, mint az előző J5+. Nem akarom lecserélni, pedig a szolgáltató rá akart beszélni egy szerintük jobb modellre. Ez fotózáshoz is jó, míg a régebbi nem volt az, van rajta Eset Mobile Security Free. Gyors és pontos.
2021. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Látom, megy a lepontozás szépen...
2021. márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!