Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Android alapú középkate...

Milyen Android alapú középkategóriás telefont ajánlotok most?

Figyelt kérdés
Lehetőség szerint jó teljesítményű Android alapú telefon lenne ajánlott 100ezer Ft-ig. Eddig néztem a "Xiaomi MI9 SE" okostelefont ami nekem nagyon megfelelne teljesítményben de érdekel mit ajánlotok még és mien okból.

2019. jún. 3. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Huawei p30 lite (kb 100-110 ezer). Szerintem a legjobb telefon ebben a kategóriában.

A huawei botrány nem releváns, minden futni fog rajta.

Esetleg használtan is megnézném, a botrány miatt sok hülye eladja áron alul.

2019. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Huawei botrány számomra negatív hatása csak kimondottan a Android frisséseinek hiánya. Mivel gyanús hogy következő Android kiadások nem fognak érkezni rá ha minden igaz. Természetesen ettől függetlenül nem rossz a hardver.
2019. jún. 3. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én Samsung A40-et vennék
2019. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Xiaomi Pocophone F1.. Hajóhordozó harver van benne, hűtőrendszeres, Benchmarkon a legjobb telefonokkal vetélkedik, lagmentesen visz mindent, és csak 80-100 ezer forint körül van
2019. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg 105 ezer Ft belefér, akkor Samsung Galaxy A70, iszonyú szuper, főleg az akksi, a memória bővíthetősége, és a kamerás képességek miatt! Ha sok, akkor valóban Xiaomi Mi 9 SE vagy Samsung Galaxy A50
2019. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Vagy akár a Samsung Galaxy M30
2019. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy A9-et néztem még

vagy épp Asus Zenfone Max Pro M2-ő is megfogott papíron továbbá a...

Xiaomi Mi 8 és az Mi 9 SE is hasonló kategória.

A Xiaomi Pocophone F1-ből a 6/128 GB-os verzió tetszik de magaslom már annak az árát nézve hogy hasonló hardvert adnak olcsóbban is.

2019. jún. 5. 17:02
 8/8 A kérdező kommentje:
A kamera nálam nem elsődleges szempont inkább a hardver és az üzemidő ugyanis azt inkább a DSLR-emre hagyom a kamera kapacitást ha nagyon fotózni akarok.
2019. jún. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!