Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xr ? Vélemény?

Iphone xr ? Vélemény?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne ,hogy iphone xr-el tényleg nem lehet zoomolni? Csomó videóban mondták ,hogy nincs benne zoom. Ez igaz? Vagy én értettem félre? A másik meg ,higy megéri 2021-ben megvenni? Futnak rajta mondjuk a word a power pint stb?
2021. márc. 24. 03:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha van 200-220 ért valahol kérlek küldjél linket hadd lássam!
2021. márc. 24. 09:28
 12/17 anonim ***** válasza:

Itt 221 ezer a 128GB-os. És mielőtt valaki (nem feltétlen a kérdező) betámad, hogy nem megbízható: itt vettem az XR-emet 2 évvel ezelőtt 215-ért (akkor az olyan ár volt neki, mint most a 140), minden rendben vele azóta is.


[link]

2021. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt! Tényleg , de én nekem nincs szükségem rá , nekem bőven elég az xr . Hadd kerdezzem meg neked töltővel meg minden tartozékkal megérkezett és minden oké volt?
2021. márc. 24. 09:38
 14/17 anonim ***** válasza:

Amikor én vettem, még biztosan nem volt házhozszállítás, nem tudom, azóta van-e.

A tartozékok rendben voltak, töltő (5W adapterrel), Lightning-csatlakozós füles, Apple matrica stb. Tehát minden megvolt. :)

2021. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rendben! És milyen tapasztalataid voltak vele?
2021. márc. 24. 09:46
 16/17 anonim ***** válasza:

A hellyel vagy a telefonnal kapcsolatban?

A helyről: felhívtam őket előtte, hogy vennék egy 64-es fekete XR-t, mondták, hogy délutánra meglesz, mehetek majd érte. Ott kifizettem (KP), aztán ennyi, egy év (gyári) garancia.

A telefonnal kapcsolatban pedig szintén csak jók. Egyetlen hátrány, hogyha megtelik a tárhely, akkor nagyon belassul, de 128GB mellett ilyen gondod nem lesz.

2021. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nxugoddan megveheted a Xr-t. Nincsa rajta zoom kamera, de kivalo kepeket lo.

Medianark, Edigital, ilyen helyekrol vedd, es akkor 2 ev garit kapsz. A gsm boltokban csak 1 ev jar (ami globalis, es kotelezo).

2021. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!