Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni ebben?

Tudnátok segíteni ebben?

Figyelt kérdés
Ha megrendelek egy nyelv alkalmazást, 3 hónapost, hogy ne felejtsem el, a rendelés után egyből ki lehet nyomni az automatikus meghosszabbítást?
2021. márc. 25. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2 napot várj biztos ami biztos forduljon át az aadatbázisban

de utána igen!

2021. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
állíts be a naptáradban bejegyzés!
2021. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
iOS, azon lehet dominos kártyával fizetni? Vagy egyszerit beállítani?
2021. márc. 25. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint elvből nem fizetnék ilyesmiért.


A kérdésedre válaszolva:

végig kell böngészni az ászf-et (vagy a releváns dokumentumot), és megnézni: ki lehet-e kapcsolni az automatikus megújítást?

Általában csak úgy, hogy azzal vissza is vonod az előfizetést, abban a pillanatban letilt, és egy fillért sem kapsz vissza a hátramaradó időből.


B) opció (nekik) pedig, hogy elvileg minden fasza, elméletben ki tudod kapcsolni, gyakorlatban meg 5db email után sem fognak törődni veled, csak ha jogi következményekkel kezdesz fenyegetőzni.

2021. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi még lemaradt, hogy amitől a szerződés alapján vissza lehet vonni, nem biztos, hogy ezt alkalmazáson belül meg tudod tenni. Hanem pl. emailen kell jelezni. Erre épül a B) pont
2021. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.


Akkor inkább hagyjuk🤪, ne kocskáztassunk, annyit nem ér...😄


Ment a zöld mindenkinek! 😎

2021. márc. 25. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

"Én személy szerint elvből nem fizetnék ilyesmiért."


Tehát egy nyelvtenfolyamért amit ember tart azért sem fizetnél? Vagy egy vekni kenyérért amit embert készített, ember szállított ki azért sem fizetnél?


Nagyon beteg agyad van neked!!

Az ilyen hülyék miatt tartunk ott ahol.....

2021. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan rögtön hülyézni kezdtél miután eléggé félreértetted a dolgot?


Én ezt arra írtam, hogy ha valahol ilyen hátulról jövősen kötelező az automatikus meghosszabbítás, akkor az nem egy korrekt dolog, és azokat nem kéne támogatni.


Vajon mégis miért működnek az ilyen aljasságok?

Hát azért, mert van vevő!


Az emberek lenyelik, elnézik, stb.

És szerintem ez utóbbit nem kéne, hacsak nem akarunk lesüllyedni olyan szintre (országosan).

2021. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!