Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 pro-ról megéri...

IPhone 11 pro-ról megéri Samsung Galaxy s20-ra váltani?

Figyelt kérdés
A "fos iPhone/fos Android" válaszokat légyszi hagyjátok, normális érveket szeretnék egyik másik mellett/ellen. :) Nagyon köszi!

2021. márc. 21. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg én samsung párti vagyok
2021. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Én nem váltanék, visszalépés.
2021. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
En a Dex miatt használok S20 Ultrát. Kiváltottam vele az asztali PC-met. Egyébként nem lenne visszalépés, de előrelépés sem. Én szeretem azt is, hogy le lehet kalózkodni rá minden fizetős alkalmazást :D.
2021. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút nem lenne visszalépés, ne hari, de ezt csak a megrögzött sznob Apple-fanok állítják! A kijelzővel, a jobb üzemidővel és a 8K videózással mindenképp előrelépés lenne, hardveresen a többiben meg kb. egyformák! Itt az a fő kérdés, hogy személy szerint Neked melyik rendszer jön be jobban, az simán megalapozza az egészet! Én mondjuk inkább az Androidot preferálom, mert kellő odafigyeléssel és megfontolt műveletekkel az sem lesz vírusos, viszont legalább nem ütközöm korlátokba!
2021. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Ja a 8k videó nagyon fontosch! Én nem is tudok nélküle élni!
2021. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Samsungom volt váltottam Applre, ég és föld...Az iOS androidot meg inkább össze se hasonlítom
2021. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

"de ezt csak a megrögzött sznob Apple-fanok állítják!"

ne általánosíts! nem mindenki sznob! és a sznob kifejezést a drága samsung készülékkel rohangálókra is mondhatnánk, az elköltött összeg a lényeg, nem a gyártó.

Egy apple felhasználónak viszont biztos nincs ilyen alpári bunkó stílusa mint neked!


én sem ajánlom a váltás, csak akor ha sanyargatni akadot magadat.

az akkuidő nem jobb, hiába van benne nagyobb akksi.

A 8k miért érv kéremszégyen? Van 8K-s tvd? Ha igen, akkor ki is a sznob? :D


Van itthon mindkettő telefon és 1000% hogy az iPhone-t választanám!

2021. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!
2021. márc. 21. 20:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Várom a többiek véleményét is 😁
2021. márc. 21. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek, egyáltalán nem bunkóságnak szántam a dolgot, távol álljon tőlem, csupán a kijelentést nem értem! Régebben sokszor voltak itt olyan megszállottak, akik vagy tapasztalat nélkül leszólták az Androidot, vagy tapasztalatból a rendszer tökmindegy volt Nekik, a hardver pedig gyengébb, de csupán a márka és vele a magas ár miatt minden egyéb ésszerű érv nélkül kijelentették, hogy "az iPhone akkor is jobb!"

Most erre itt ez a 2 típus, amik tökre hasonlóak, a leírtakon kívül más lényeges különbség szinte nincs is köztük, mégis egy ilyen kijelentés, hogy visszalépés lenne - azért eléggé hasonló a szitu!

2021. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!