Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás ügyfél nem...

Feltöltőkártyás ügyfél nem kerülhet negatív egyenlegbe ugye?

Figyelt kérdés

Ha valaki az őrizetlenül hagyott mobilomról telefonál max annyi kárt tud nekem okozni amennyi összeg a feltöltőkártyán volt?


Vagyis nem mehet az egyenleg negatívba? Ha eltelefonálta -SMS-ezte azt a 3000 ft-ot ami rajta volt, akkor annyi-vége a mókának?


2021. márc. 26. 21:25
 1/9 anonim válasza:
64%
Igen, hogy ha elhasználod az egyenlegedet, akkor nem tudsz vele tovább telefonálni. Szétkapcsol és utána nem enged hívást kezdeményezni.
2021. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Így van ahogy az első mondja
2021. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

igen

negatívba nem tud menni

ha elfogy az egyenleg akkor a hívás megszaad, vagy létre sem jön, illetve az SMS-t sem lehet elköldeni.

2021. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De le lehet menni bizonyos esetekben - ba. Pl 30-s számnál van olyan sos feltöltés hogy amikor eléri a 0-át az egyenleg, akkor meg lehet igényleni még 500 ft-ot. Viszont a következő feltöltésnél azt hiszem 750-et vonnak majd le. (Viszont ezt csak akkor lehet igénybe venni ha az elmúlt egy hónapban 5000-ret töltöttek rá.)
2021. márc. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A telekomnál és a vodánál is van ilyen.

De nem telefonálás viszi minuszba az egyenleget, ahogy a kérdés kontextusában szerepel.

Szóval ez olyan, mint a talált pénz. Találsz egy ezrest, nem tudsz belőle ezrkettőt költeni.

2021. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5, A kérdés kontextusa alapján én le tudnék menni így - ba. Már ha a rendszer engedné :D
2021. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na nekem anno sikerult... - 5000 volt az egyenleg, 3000fz feltoltes utan - 2000...2 hetig harcoltam a szolgaltatoval, mire nullaztak es valami sablonszoveggel elnezest kertek. Persze ez specko eset lehetett, alapbol nem tud minuszba menni
2021. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gaby17 válasza:
Nekem nemrég -4500 ft keletkezett a kártyámon, fogalmam sincs hogyan.
2021. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gaby17 válasza:
Amúgy telenoros vagyok,es ezen a kártyán lett mínuszos egyenleg.
2021. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!