Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 -et vagy 12 minit...

Iphone 11 -et vagy 12 minit vásároljak?

Figyelt kérdés
Egy árban van a kettő előfizetés hosszabbításal. Ti melyiket választanátok? Jelenleg egy Iphone 7 ről váltanék.
2021. márc. 27. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

12 mini, az üzemidőn kívül mindenben jobb


Bár attól függ mi a fontos neked, ha hosszabb üzemidő nagyon fontos, akkor egyértelműen a 11

2021. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem tudom mennyire fontos a méret, de ha szereted a kis méretet akkor a mini jobb lesz neked, de sztem a 11 se olyan nagy phablet, kicsit nagyobb és nehezebb a sima 12-nél, az se phablet
2021. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 12 Mini-t de számomra csak kompakt telefonok játszanának.

Döntsd el mi a számodra fontosabb, a hosszabb üzemidő vagy a méretet +1 év támogatottság.

Lehet az iPhone 7-ről célszerűbb lenne a 12 Mini-re váltani, hisz hasonló méret de mégis van előrelépés azért egy SE2020-al szemben.

2021. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fsms ***** válasza:
12 venném az 5g miatt.
2021. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12 mini
2021. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!