Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől romlik ennyire gyorsan...

Mitől romlik ennyire gyorsan az iPhone XR-em akku állapota?

Figyelt kérdés
2020. június 20-án kaptam meg az új telefonom (fent említett). Nagyon figyeltem/figyelek rá, hogy ha töltőn van ne használjam vagy csak minimálisan, hogy a fényerő sose legyen maxon, vagy hogy a felesleges alkalmazások ne menjenek a háttérben, de még a mobilnetet és a bluetoothot is kikapcsolom ha nem használom.. Ennek ellenére az elmúlt egy hónapban 4%-ot romlott az akksija (most 96%-os), és nagyon hamar lemerül, konkrétan már 3 óra használatot is épphogy bír.. Nem változott semmi, nem használom máshogyan, mégis eléggé megromlott az akksija.. Tudok ezzel valamit kezdeni itthon (másféle használat, vagy ilyesmi)?

2021. márc. 29. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most nagyon nem tudom, hogy mi szúrja az emberek szemét.

El lehet olvasni a tanulmányokat. Mindegyik hasonló százalék értékeket fog mondani.

Vagy az a baj, hogy az akkumulátor nem amortizálódhat? De igen, az akku töltéstároló képessége romlik minden egyes töltési ciklus után. (Ha nem hiszed, lehet kutatni!)

"Ezek betartásával lehet minimalizálni az akku amortizálódását." Ez egy helyes magyar mondat. Az amortizálódás egy helyes, szabályos főnév, ez kapott egy tárgyragot. A ragozott szó továbbra is helyes.

2021. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az amortizáció gazdasági fogalom és egy elektromos autó esetében van is értelme használni.

Itt a degradáció a helyes kifejezés.

2021. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!