Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy Iphone 8?

Iphone 7 vagy Iphone 8?

Figyelt kérdés
Melyik telefon éri meg jobban? És mi a véleményük ezekről a telefonokról? (akiknek van) Köszönöm!

2021. márc. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
7-esem volt, illetve előtte is csak iPhone-jaim voltak (meg még buta telefonok). Csak bedöglött és olcsón kellett egy másik. Így vettem egy 20 ezres kínai Android-osat. Meglepődtem, mert ez is ugyan azt tudja, ugyan azokat tudom megcsinálni vele, cserébe kicsit lassabb és nem olyan jó a kamerája. Ár érték arányban egy ilyen telefon vagy 5x jobb, mint az iPhone-ok. Megszokni úgy 2 hétig tartott nekem, azóta ugyanúgy el vagyok vele, töredéke pénzből. Szóval, hogy 7-es vagy 8-as? Egyik se.
2021. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A kettő közül a 8.
2021. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem 7es van mar egy ideje. nincs vele bajom, jo arra amire kell. nem kell telepakolni minden vacak jatekkal es akkor sokaig megbizhato marad, nem fagy le es nem lassul be.
2021. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 7-esem van. Nem mai darab, de még mindig gyors, szép a külseje, nagyon jó képeket csinál és az akksija is jól bírja, tehát hozza azokat amiket el lehet várni egy telefontól. Hátrányt nem is tudnék mondani.
2021. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!