Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová tűntek a biztonsági...

Hová tűntek a biztonsági mentés során a képeim?

Figyelt kérdés

Kijelöltem az össze képemet a telefonom galériájában és rámentem a "Biztonsági mentés"-re, majd vártam, hogy áttöltsön mindenkép. Miután végzett eltűnt a galériámból minden képem és gondolom azért, mert a biztonsági mentés során máshova kerültek a képek, viszont én sehol nem találom őket. A Google fiókomon belül a fotóknál nem lettek elmentve a képek. A Samsung cloud-ba nem voltam bejelentkezve, de azért megnéztem ott is és ott sem volt.


Hol máshol lehetnek még az elveszett képeim és videóim?


Az hozzátartozik a story-hoz, hogy most tönkrement a telefonom és ezért csináltam gyorsan a biztonsági mentést. Arra már nem volt időm, hogy a gépemre áttöltsem őket. Mivel most rossz a telefonom, így nem tudom telóról keresni a képeket csak a gépemen a "felhőben". Ha bekapcsolom a mobilom szinte rögtön kikapcsol hiába van feltöltve.



2021. márc. 29. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen programmal csináltad a mentést?
2021. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alap beállításban szerintem a telefon a saját tárhely
2021. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na még egyszer, alap beállításban szerintem a telefon a saját tárhelyre készít bizton mentést, hacsak nincs valami más beállítva.
2021. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Nem külön programmal csináltam csak a galérián belül volt egy ilyen opció miután kijelöltem az összes képet, hogy "Biztonsági mentés".


2./3. Ha alap beállításban a telefon saját tárhelye volt beállítva (ami elég valószínű), akkor hogy hogy nem maradtak ott a képek és a videók? Vagy van más tárhely is a telefonon belül? Meg akkor mitől lesz az külön biztonsági mentés, ha csak a telefonon belül ment még egyet.


A mentés óta sehol nincs semmim.

2021. márc. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!