Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van elérhető mobilnetem a...

Van elérhető mobilnetem a telenornál, azonban az adatforgalom bekapcsolásakor nem történik semmi, még a kis ikon sem jelenik meg a lefedettség mellett. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van elérhető 1GB mobilnetem, amit így nem igazán tudok használni, pedig nem is olyan régen még ment. Most, hogy online kell jegyet váltani utazásokhoz, pl.: volánbusz, annak internetkapcsolat kell.

Tudnátok ebben segíteni?


Túl vagyok már az újraindításon, illetve a Telenor erre vonatkozó beállításai is mind stimmelnek



2021. márc. 31. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Hívd fel a szolgáltatót. Amúgy nem vagy köteles online jegyet venni, mert ahhoz megfelelő eszköz és net kell, amit biztosítaniuk kell, ha kötelezővé teszik. Felszállhatsu nyugodtan jegy nélkül, ha ellenőr jön, nála felár nélkül megveheted a jegyet. Ha meg nem jön, ingyen utaztál. Ez nem bliccelés, mert neked szándékodban állt jegyet venni, ők nem biztosítják a lehetőséget.
2021. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolj ki minden egyéb (wifi, bluetooth, hotspot, ...) net elérési lehetőséget, hátha csak ennyi kínja van a telódnak.
2021. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lali51 ***** válasza:
Kapcsold be a repülési üzemmódot.Kapcsold ki így próbáld.
2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 ugye az megvan hogy nem kötelező utazni?


amúgy be kéne allítani az apnt, nem repülőgép móddal bohóckodni

2021. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!