Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható, ez a webshop ?

Megbízható, ez a webshop ?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az oldalt találtam, miközben születésnapi ajándékot kerestem.


Ki néztem az egyik Iphone 6 32GB-os telefont 30 ezerért.

[link]


Nekem túl jóknak tűnnek az áraik.


Az Iphone XS 64GB példálul 122 ezerért van fent,

[link]

míg árukeresőn több mint a duplája.

[link]


Véleményezést nem nagyon találtam az oldalról.

Merjek rendelni egy telefont, vagy inkább hagyjam, mert át vernek ?



2021. ápr. 3. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

,,A készülék felületén, egy nagyobb és egyben mélyebb karc található.“

Ezt írja a 122 ezres XS-hez. Mivel használt, ráadásul nem is tökéletes állapotú, így teljesen reális ár.

2021. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
#1-nek igaza van hogy ez teljesen reális ár főleg úgy hogy az akkumulátor állapota 83% és 80 alatt már általában cserét javasolnak
2021. ápr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)


Nem nagyon vagyok képben, a használt telefonok áraival, főleg nem iphon-okéval.


Az Iphone 6 32GB-os modell meg ér 30ezret ? A képeken látszódik, hogy az akku 98%-os. (He nem annyi van a képen, bocsánat, vak vagyok.)

2021. ápr. 3. 02:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már nem vennék 6-ot mivel már pár éve nincs rá szoftverfrissítés, az akkuja is elég gyorsan merül stb (ezek azok amiket a legtöbb ember felhoz ellene, most így hirtelen én se nagyon tudok többet mivel nem nagyon ismerem a 6-ot de azért olvass utána) de ha téged ezek nem annyira zavarnak akkor szerintem a 30 ezret megéri. Én inkább akkor már választanám az xs-et ha van rá pénzed mivel arra még egy darabig lesz szoftverfrissítés, az akkuja is jobb plusz nagyobb is a kijelzője (van akinek ez is fontos szempont szokott lenni) és ahhoz képest a 120 ezret szerintem még a karccal együtt is megéri.
2021. ápr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel egyetértek, 6ost már nem ajánlatos venni. Ha nem ragaszkodsz az iphonehoz és nem szeretnél többet költeni telefonra, akkor szerintem a Xiaomi Redmi 9A jó választás lehet.
2021. ápr. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ertem minek vesz vki ájfónt ha nincs rá pénze.
2021. ápr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!