Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol kapható most 67 ezer...

Hol kapható most 67 ezer forint alatt a Xiaomi Redmi Note 9s online boltban, ami megbízható is? Vagy kapható -e egyáltalán ennyi alatt nem szürkeimportos helyen?

Figyelt kérdés

Én már elvesztem a sok webshop között, hogy vajon melyik jó, melyik nem, ezért kérném a segítségeteket. Jelenleg csak online rendelés van a lehetőségeim között.


Szolgáltatóktól nem akarok venni. Csak függetlenül.



2020. jún. 27. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy tudják függetleníteni a szolgáltatók is, viszont olcsóbban valamilyen csomag mellett lenne elérhető, amire nekem nincs szükségem.


Teljes árat kifizetve meg drágábbak szoktak lenni azoknál a dolgok.

2020. jún. 27. 20:11
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

IPON.HU-n 75.000 alatt van egy kicsivel, és megbízható hely.


Annál alább lévő ismeretlen boltokra nem adnék, nem éri meg a kockázatot az az 5-6000 ft.

2020. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az EUmobil.hu mennyire megbízható, az van csak 67 ezer Ft alatt, ami sejtető, de nem igazán bízom benne! Inkább 73 ezer Ft körül a Turbado.hu az egyik legjobb mobilos webshop!
2020. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amazon.de néz szėt.
2020. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!