Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungot vagy Xiaomi okostele...

Samsungot vagy Xiaomi okostelefont vegyek inkább?

Figyelt kérdés

Eddig Huawei-em volt, ami jó is volt, de újabbat szeretnék, és lehetőleg olyant ami támogatja a google-t.

Őt néztem ki: [link]



#Xiaomi, Samsung, telefon, mobil
2021. ápr. 3. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Xiaomit vegyél, mert az olcsóbb, mint a Samsung!

(20000 forintért Samsungot meg nem szabad venni, mert azok a telefonok nagyon gyengék, gyenge processzor, kevés ram, kevés tárhely).

2021. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mindkét márka jó, de az Xiaomi ár/érték arányban sokkal jobb.

(És rootolni is könnyebb :D)

2021. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nekem mindig Samsungom volt. Azért szeretem mert ez a legegyszerűbben kezelhető telefon, és a legmegbízhatóbb, legstrapabíróbb. Mikor a párom vett egy Xiaomit, nagyon megtetszett és eldöntöttem hogy nekem is olyan lesz a következő. Viszont annyi hülyeséget csinál az a telefon, hogy inkább mégis maradok a Samsungnál.

Pl lefagyogat ok nélkül, meg olyan is sokszor van hogy elforog a kijelző miközben ki van kapcsolva a forgatás, és ilyen hasonló kis apró bugjai vannak. Szóval nekem nem tűnik megbízhatónak.

2021. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

#3


Lassan egy éve van xiaomi telefonom. Egyszer sem fagyott le, egyszer sem buggolt. Régebben volt samsung telefonom, na annál voltak furcsaságok, de nyílván az 5-6 éve volt, azóta lehet javították. De ott volt a kigyulladó samsung is, volt egy olyan bug is, hogy ha jelszavazva volt a telefonod és random karakterekkel tele írtad a jelszó mezőt, akkor feloldott. A kijelző alá épített ujjlenyomat olvasó feloldott bármire, ha fólia volt rajta. A samsungnak voltak ilyen gondjai is.

Nem kellene leszólni a xiaomi telefonokat ezért. Rengeteg ismerősömnek van és nem voltak ilyen gondjai, mint ahogy nekem se. Én is samsung párti voltam, de az se a régi már.

2021. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4, nem leszóltam, hanem leírtam az én személyes tapasztalataimat. Megengeded? Vagy csak az írhat aki Xiaomi párti?

Volt már vagy 6 Samsungom az évek során, és soha nem volt semmi furcsasága egyiknek sem. Xiaomival csak eggyel találkoztam, a pároméval, de az elejétől fogva vannak ilyen dolgai, ezért nekem legközelebb is Samsungom lesz.

Nem kéne személyes sértésnek venni másoknak a tapasztalatait. Nekem Samsung-pártiként semmi gondom nincs azzal ha mások a Xiaomit írják. Különbözőek vagyunk, mindenkinek más jön be. Te miért sértődtél be azon hogy egy random embernek rossz tapasztalata van a Xiaomival?

A kérdező majd úgyis eldönti hogy melyiket akarja megvenni, a mi életünkre semmilyen hatással nincs, hogy neki milyen telefonja lesz.

2021. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!