Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi általánosan egy okostel...

Mennyi általánosan egy okostelefon?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha lenne rajta első és hátsó kamera, de nem kell 4 kamera, lehessen vele jó képeket készíteni, de nem kell 8K, nagy tárhelye legyen, ne egy hétig bírja. Lehessen zenét, játékot letölteni.

2021. ápr. 4. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Esetleg ez lehet jó neked.Van ilyen a családban és igazából használtam is és a kamerákat kivéve egy szuper telefon, bár mondjuk azért 40 000-ért nem kapsz brutál lencsét

2021. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ja és mégvalami! A 3/64-et vedd, mert egy telefonban ha nem iPhone min 3 gb ram van!És 64 gb rom pedig jó sok mindenre elég lesz

#1-es vagyok

2021. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább poco m3-at néznék.bár ez egy kicsivel drágább de összességében jobb.
2021. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Hosszabb időre tervezve a 4GB RAM sem biztos, hogy elég lesz. Én cirka 1.5 éve vettem a jelenlegi mobilon és 6GB RAM -mal szerelt, illetve 128GB -os belső tárhelye van. Ez így engem hosszabb ideig ki fog szolgálni remélhetőleg (ha nem megy tönkre valami miatt).


Bár az is igaz, hogy az én igényeim meghaladják a kérdező igényeit, de ettől függetlenül szerintem ma már kevés a 3GB RAM a folyamatosan növekvő hardver igényű szoftverek miatt (beleértve az oprendszert)...


A ROM kérdés pedig attól függ, hogy mit és mennyi mindent szándékozik valaki a készülékre pakolni... Például az egyik népszerű közösségi platform két alkalmazása (amik együtt teszik csak lehetővé a platform teljeskörű használatát) együtt már a 2GB -os méretet is meghaladják használat közben a tárhelyen (több esetben még a 3.5GB -ot is) és ezeknek a RAM igénye is irreálisan magas...

2021. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
4: És azt is kifelejtetted, hogy valószínűleg másfél éve nem 40-50 ezerért vetted a telefonodat.
2021. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!