Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki csak egyszer...

Van itt olyan aki csak egyszer vent csúcskategóriás de rájött hogy hülyeség? telefont de utána már középkategóriást vett?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Én készlet söprés során vettem meg az akkor (4 éve) csúcs kategóriás telóm. A mai napig örömmel használom.

A legközelebb is így tennék.

2021. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ehhez azért kell egy nyelvtan könyv. Egyébként jah, tavaly megvettem az S20 Ultrát, kb 2 hónappal a megjelenés után. Szó se róla, eszméletlen telefon, de én nem használom ki, szóval legközelebb valószínűleg visszatérek az A szériához, nekem az elég volt.
2021. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én, S20+-t rendeltem elő elég jó akciókkal (Active okosóra+ingyen becserélhetem 1 év után az új S széria bármelyikére) de még így is bánom, ez az első felsőkategóriás telefonom de a következő biztos hogy valami alsó vagy középkategóriás lesz
2021. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szirty ***** válasza:
100%
Érthetőségét lehet megfelelő teljes nem sorrendje a szavak. Rontja ez a mondatodban!
2021. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem eddig nem bántam meg, ha meg is bánom azt is csak az ára miatt fogom, de visszamenőleg ritka hogy én valamit megbánok. Hogy mi lesz a következő telefonom nem tudom hisz most vettem és nem két év múlva tervezem lecserélni hanem amikor már minden baja lesz csak akkor
2021. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.

... hogy a középkategóriából választok, ami nekem bőven elég.

2021. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Használtan veszek régebbi csúcskategóriát, pénzügyileg és telefon ügyileg is jobb.
2021. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én már az első csúcskategóriás telefon vásárlása előtt rájöttem, hogy hülyeség, így soha nem is vettem Samsung A szériás telefontól komolyabbat. Ez is tud mindent, elég gyors, jó a kamera, sAmoled kijelzővel.


Aláírom. Az S széria, egy iPhone 11, 12 jobb, mindenben jobb.

De, egyszerűen 300-450.000Ft egy telefonért irreális, pláne úgy, hogy a jó részét 2 év után úgyis lecseréli aki ilyet vesz.

2021. ápr. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: első vagyok. Én készlet söprés során vettem meg az én telefonon már 4 éve. Mai napig boldogan használom. (nemrég cseréltettem benne aksit, szóval még egy jó ideig tervezem használni.

Párom már a 4 év alatt a harmadik telóját nyúzza.

Biztos ez a legjobb anyagi döntés?

2021. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Tesóm Samsung S szériákat vesz, minimum négy évig szokta őket használni azt mondja nem lassul be tökéletesen működik addig nyúzza míg működik. Én négy évig nyomkodtam egy középkategóriásat de szenvedve mert folyton lefagyott, belassult már két év után.

Egy másik ismerősöm Samsung A szériát két évente lecseréli mert úgy belassul neki hogy nem bírja elviselni és pont ő akart lebeszélni az iphone-ról mert túl drága. Csak amikor legközelebb cserélek közben ő háromszor le fogja cserélni a Samsung A-ját és kívétel nélkül mindig azt vesz mert szerinte az jól bevált és nem is drága, ráadásul A51-et vett pár hete, tehát tavalyi modelleket.

2021. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!