Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung készüléket...

Melyik Samsung készüléket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Még nem most fogok,de már hamarosan szeretnék venni,és mindenképpen Samsungot,viszont annyi új típus kijött,hogy már nem tudom,hogy melyik miben jó,miben nem,emiatt kérném,hogy aki nagyon otthon van ebben,mert figyeli a híreket/tapasztalatokat is,vagy csak sajátján keresztül tud tényeket mondani,hogy tudnátok-e segíteni?!


A mostani (A5 már 3 éves,szóval már a végét járja néha) sokszor felcsesz már,de az S-kategóriában is gondolkodok erősen,úgyhogy az ilyen Z-n és Note-n kívül bármilyen ajánlat jöhet.


2021. ápr. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Árat nem írtál.

De az új A széria korrekt. Vagyis inkább az A52 és A72.

2021. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindenképpen Samsung kell akkor A72tő
2021. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták az előzőek, igen az a52,72, esetleg az “S” szériától még az S20 FE, de ár/érték arányban inkább az “A”-k
2021. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar a nagy méret, akkor A72
2021. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem gondoltam,hogy ilyen jó az új,az A72,de akkor azt is mindenképp megnézem,meg az S20 FE-t is. Igazából árban 200 alatt gondoltam mindenképp,de az S21 is még azért a kiszemeltek között van,csak arra még várnom kéne pár hónapot,és a mostani már nem bírna annyit szerintem😂. Mondjuk azzal kapcsolatban azért kiábrándító,hogy konkrétan csoda,ha adnak hozzá bármit is,pedig felsőkategóriás telefon az már😳.
2021. ápr. 6. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig divatba fog jönni a töltő kihagyása csak előbb a Felső kategóriában lesz minden újdonság ott van előbb aztán jön a többi is
2021. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!