Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy használt, de új aksis...

Egy használt, de új aksis iphone 6 kibír egy napot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 00:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

micsoda válaszok xd

egyik azt irja minek iphone erre

nem ő a legélesebb kés xd nem tudhatja h mindent telót ugyanarra lehet használni

ilyen irigy marháknak az lehet a bajuk hogy élve szüledtek xxd

2021. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez a "Minek neked iPhone?" válasz ez csak nekem tűnik úgy mintha akkora különlegesség lenne az iPhone? Mert szerintem nem az, nem rossz telefonok, de úgy beszélnek egyesek róla, mintha valami világmegváltó eszköz lenne, ami csak keveseknek adatik meg... Könyörgöm, ezek csak túlárazott telefonok! Az Androidos telefonok is nyújtják ugyanazt az élményt! Sőt még többet is, mivel többek közt sokkal testreszabhatóbb!
2021. ápr. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12:”Könyörgöm, ezek csak túlárazott telefonok! Az Androidos telefonok is nyújtják ugyanazt az élményt! Sőt még többet is, mivel többek közt sokkal testreszabhatóbb!”Lehet, hogy valamennyire túl vannak árazva, de cserébe az áráért kapsz egy k*urva jó telefont, sokáig tartó támogatással, szép kamerával, és 4 év után nem fagy le folyamatosan értéssel stb...!!!Igen lehet, hogy az android sokkal testreszabhatóbb és ennek hatására sokkal szabadabb és sokkal jobban ki van téve a vírusoknak, míg az iPhone nem!
2021. ápr. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem volt gondom vírusokkal, fagyással is nagyon ritkán! Lehet csak tudni kell használni és nincs vele baj! :D
2021. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem azt mondtam qmúgy, hogy rossz telefon lenne az iPhone, csak nézz utána, hogy mennyiből állítják elő és mennyiért teszik ki a polcokra! Persze Androidnál is van ilyen márka, aki így el van szállva ezt aláírom, de én egs telefonért nem adnék ki több száz ezret, ha pl egy 80 ezres Xiaomi hozza ugyanazt a szintet!
2021. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!