Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 11-hez jár töltő?

Az iPhone 11-hez jár töltő?

Figyelt kérdés

Most egy 7esem van, szeretném leváltani.


A 11-het van töltő vagy külön kell hozzá venni?

Bár, az előbb azt olvastam, hogy már a régebbi szeriakhoz sem jár.


Valaki tud erről releváns infóval szolgálni?


2021. ápr. 6. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Jár, igen, mivel ezek még régen lettek kiadva.
2021. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Jár még, de 12 után gyártottatokhoz nem jár
2021. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

1-es ne mondj ostobaságot!


Nem jár! Az iPhone 12 bejelentésével egy időben az Apple által még forgalmazott telefonok (SE2, 11, XR) dobozában sem található már töltő.

2021. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Na, közben megvan a pontos info.


Sajnos tényleg nem jár. Azért ez mekkora genyoság. Jó oke, ilyen drága telefon mellett nem az a plusz töltő fog földhözcsapni, de na.


Ez kb olyan hogy veszek egy kocsit, de kerekek nem járnak hozza 😂 na mindegy, ez van.

2021. ápr. 6. 18:43
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

#3


Ha az apple.com-on veszi, akkor lehet. De ami kiskereskedőknél van, 100% hogy van benne. Magyarországon ritkán rendel az ember az Apple oldaláról.

2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, visszaszívom, ezek szerint kifogytak a készletekből... Amikor legutóbb néztem, (igaz karácsony előtt) akkor még azokhoz járt.


Tényleg elég szemétség.

2021. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad van, a fennmaradó raktárkészletekben tényleg volt, de azok már rég elfogytak - sajnos.


Lehet köpködni, hogy ez sincs, meg az sincs hozzá, de el kell fogadnunk azt, hogy erre tart a világ - és nem csak az iPhoneonok terén... minden készülékkel ez lesz. A következő xboxhoz és pshez biztos nem lesz már hdmi kábel csomagolva.

Mindenhol a spórolás megy - vagyis inkább a bevételszerzés. A lehető legkevesebb kiegészítőt, egyebet adnak a termékekhez, hogy menj még vissza a boltba töltőért, kábelért és hátha veszel még mást is.

Ugyanez zajlik a szoftverpiacon is. Nem tudom mikor látam olyan appot amiben ne lett volna elrejtve valami előfizetés, vagy plusz költség.


szép új világ!

2021. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De szerintem meg adjanak töltőt az iPhone 12 megjelenésével az iPhone 11-eknek is.. hiszen akik 12 előtt vették a 11-et, azoknak járt töltő ingyen, akik meg mist veszik, azok meg ölhetnek bele plusz pénzt. Ez olyan mint, ma az Auchanba lehet venni 1000Ft-ért virslit amiben 1000g van, de holnap meg ugyanennyiért már csak 800g-ot kapsz. Veszteség.
2021. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem 8-as, sajnos nem.
2021. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Régen sem volt piskóta az Apple, de amióta Jobs meghalt még jobban csúcsrajáratság a cigánykodást, és a sznob konzumidióták lehúzását.
2021. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!