Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menyire tartjátok rendben a...

Menyire tartjátok rendben a telefonotokat?

Figyelt kérdés

Értem itt a galéria szelektálását, a főképernyő rendezését, képek-zenék-stb csoportosítása, meg ilyenek.

Illetve mennyire tartjátok ezt fontosnak?


2021. ápr. 6. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

En a galeriammal annyira nem foglalkozom, pedig kene mar a masodik 128as sdmet hasznalom es az csag kep meg video, a fooldal szerintem nem baj ha valtozik ha eppen tetszik valami akkor valahogy beleviszem a homepage be pl.: aimkor kineztem a money heistet arrol volt 2 honapig egy kep a hatterem.

Ugyhogy szerintem fontos is lehet de inkabb magadnak hogy mennyire jo erzes amikor ranezel,et te szabalyozod.

2021. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában egyszer beállítok mindent és kész.

Képeket nem szoktam külön rendezni, max ha sok van akkor törlöm.

Zenéket szoktam műfaj, album, megjelenés szerint de mindent nem tartom telefonon. Ezt csak azért szoktam hogy átlássam, több ezernél már nem olyan könnyű 1 mappába sűrítve.

Főképernyőt úgy állítom ahogy kényelmes, amiket napi szinten használok kint vannak, a többit kikeresem a menüből. Van persze néhány mappa is, aszerint hogy mit takar.(google szolgáltatások, játékok ilyesmik)

Nagyjából ennyi, sok időt nem szoktam ezzel foglalkozni.(zenéket iszonyat sok idő volt megcsinálni, de a többi 5-10 perces dolog)

2021. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A főképernyőt több oldalra osztottam. Az első oldal üres a másikon csak azok az aplikáciok vannak amiket naponta használok (6 darab) a harmadikon van 3 mappa azokra az aplikációkra amik szinte sosem kellenek. Zavar ha a háttérkép túl tarka vagy sok benne a minta. Azt sem bírom ha a kép homályos. A galériában csak azt hagyom amire szükségem van a többit gépen tárolom és aztán mobilról törlöm. Zenék müfajokra, azon belül időszakokra vannak osztva pl 70-es 80-as évek stb. Ha valakitől minden szám tetszik akkor azok albumok szerint vannak eltárolva. Minden dalnál kitöltöm ill. kijavítom az adatokat (előadó, album, évszám, album borító stb.) Mivel az eredeti zene lejátszó számomra nem volt túl praktikus és színben sem paszolt a mobil témához, letöltöttem a Musicoleet appot. Szerintem sokkal áttekinthetőbb.
2021. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Képek nem sokáig vannak a telefonon.

Tablet+laptop tárolja, azonos struktúra szerint (KÉPEK\ÁLLATOK\KUTYÁK vagy VÁROSOK\BUDAPEST stb)


Zenék gépen és telefonon is azonos struktúra szerint

ELŐADÓ \ ÉVSZÁM ALBUM \ SORSZÁM DALCÍM

(Természetesen az utolsó outróig ID3 tag-el ellátva)

2021. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képek eleve Google fotók albumban kerülnek ,zenék nincsenek,időnként pdf fájlokat,amiket már nem használok kitörlöm azt kész .
2021. ápr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első oldalon Vannak az ilyen alap dolgok: Galéria, play áruház, zenék, beállítások, illetve a leggyakrabban használt applikációk. A zenéket lejátszási lista/ előadó csoportosítottam. Ha van több album, akkor az még 1 lejátszási lista. Tovább nem bonyolítom. Naponta, vagy 2 naponta tisztítom, mindig van felesleges fájl. Biztonsági vizsgálat szintén. Eddig nem volt semmi gond, ez is csak inkább ilyen napi rutin, nem feltétlen szükséges szerintem. Nagyjából nálam ennyi.
2021. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zenénél az előadót irom be csak, kezdőképernyőt nen változtatom, galériát mem szelektálom
2022. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!