Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme olyan telefon javítására költeni, amin a legutolsó Android verzió csak a 8-as (Oreo)?

Figyelt kérdés

Későbbi Android verzióra már tuti nem csinálnak hozzá upgrade-et, de azt a telefont nagyon szerettem, gyors és stabilan ment rajta az op.rendszer.

Javítható hibája van, de több mint 10ezer Ft lenne, ami akkor persze nem érné meg ha pár hónap múlva már nem lennének Android 8-hoz biztonsági frissítések, vagy túl gyakori lenne az inkompatibilitás a különféle appokkal, netes videólejátszást nem engedné, stb...

Várható esetleg, hogy még kb. 2 évig nem lenne ilyen gond az Android 8-cal? Akkor nagyon szívesen bevállalnám már a javítás költségét, egy olyan 2 év körüli időtartam szerintem már egész jól hangzik. Az írt javítási költség ráadásul így is csak töredéke a telefon árának.

Ha valaki ezzel kapcsolatban tájékozottabb és esetleg bennfentes infói vannak, megköszönném a véleményét.

Járt már esetleg valaki úgy, hogy túl későn javíttatott egy nem épp friss telót, és akármilyen ezzel kapcsolatos gondja lett vele?

Nem, nem veszek ájfónt, aminek több oka is van.

Köszi előre is a tanácsokat!



2021. ápr. 8. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Persze, a következő 2 évben még nem lesz nagy hanyatlás az Android 8 kapcsán.
Inkább ne, eléggé elavult lesz rövid időn belül.
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 évig még támogatott lesz valószínűleg.
2021. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Simán,meg javitatnám még .
2021. ápr. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megéri, amúgy milyen mobilról van szó?
2021. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri ha nincs más oka, hogy másik ezközt vegyél.
2021. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából még az android 6-os telefonom is teljesen használható, eltekintve attól hogy a kicsi tárhely miatt (8GB) nem sok alkalmazast tudsz rajta tárolni egyszerre. Ha kb. (Van rajta firefox, google map és még egy kb 30 MB-os alkalmazás, minden egyéb, a működéséhez szükségtelen dolgot töröltem, így marad rakta 0,5 - 1 GB szabad hely. 3-400 MB-nál új alkalmazás telepítésénél már sipákolna hogy nem fér rá más, most vettem hozzá új aksit. :)


Vam egy 8-as androidos telefonom is, mivel 16-ért vettem, 10-et biztos nem költenék rá, de abba is talán beruháznék egy új aksira majd. Amire használom, arra tökéletes.


(Talán majd most megjelenik az a gyökér aki be akarta mutatni a számlát hogy ő 400 ezres telefont vett, és akinek nem ilyen van az annyit is ér, de ne fárassza magát szerintem :D)

2021. ápr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
A lényeg maradt ki, milyen teló milyen hibáját kellene javítani.
2021. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!