Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnál az adatok visszaállít...

Mobilnál az adatok visszaállításával visszaáll a gyári állapotra?

Figyelt kérdés
a képek elvesznek, ha nem mentettem le máshová? Mire figyeljek oda a visszaállítás előtt? Elszeretném adni a mobilomat ezért kérdezem.

#mobil , visszaállítás, gyári adatok
2021. ápr. 9. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, minden adat törlődik a gyári adatok visszaállítása esetén.

Amiről nincs biztonsági mentésed, az elvész!


(Ügyelj az FRP Lock-ra!)

2021. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az a FRP lock??
2021. ápr. 9. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Szia, megint én vagyok az, az 1. válaszoló!


Az Androidos készülékeknél, a gyári visszaállítást követően a legtöbb (Főleg újabb) készülékek kérhetik a régi Google fiókba való bejelentkezést, biztonsági okokból. Enélkül nem enged továbblépni.

Ez egy amolyan "lopásgátló", hogy a lopott telefonokat ne tudják bekapcsolni azok, akik nem értenek annyira az androidhoz.


Az FRP Lockot úgy lehet megkerülni a legegyszerűbben, hogy a gyári adatok visszaállítását ne a Wipe data/Factory reseten keresztül csináld, hanem a telefonod beállításain keresztül.

2021. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező valószínűleg azt sem tudja, hogy létezik a recovery mode, azt meg főleg nem, hogy ott mit lehet csinálni, csak össze lett zavarva. :D


Minden visszaáll a gyári állapotba a telefonodon.

2021. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

A kérdező azt kérdezte, hogy eladás előtt mire figyeljen oda.

Hát, eladás előtt az FRP-re eléggé oda kell figyelni, hogy úgy ne maradjon! :)

2021. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!