Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltetek már az alábbi...

Rendeltetek már az alábbi weboldalakról? melyiket tartjátok megbízhatónak? vélemények esetleg?

Figyelt kérdés

www.eneked.hu [link] [link] www.ujgsm.hu/ [link] [link] [link]

www.xxlgsm.hu



2021. ápr. 9. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
hivatalosan nem is lehet forgalmazni Mo-n klónokat!
2021. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

és még a pénzt sem akarták visszaadni, mehettem intézkedni, mire nagy nehezen visszaadták. Tuti, valami nagy átverős cég, ha felnyomtam volna őket, szerintem le is csukták volna őket.


Egyébként sok klón telefont árulnak, pld itt: [link]

2021. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Az a baj, valszeg nem Mo-n hostolják a weboldalt, így ezzel nincs mit tenni.


Az is bolond, aki ilyet megvesz...

2021. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, így ránézésre nem nagyon lehet tudni, hogy jó-e a webáruház, vagy sem. Én azokat a traffipax blokkolókat sem látom legálisnak, mellesleg a weboldal alján már 4 éve nem frissítették a dátumot, 2017 van.

Most néztem, aki blokkolja a traffipax mérőt, akár 2 évig terjedő szabadságvesztéssel sújthatják. Tehát ha megveszed, és rajtakapnak, mehetsz ülni. Megnéztem ennek a weboldalnak a címét, a térképen egy teljesen átlagos családi háznak tűnik. Az is lehet, hogy valami random címet megadtak.

2021. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyik hirdetés sem él már...halott az egész 😃
2021. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha iPhone 11-et ilyeneknél veszel 1 év gyári garanciád lesz. 20-30 ezer forinttal többért pedig 3 év garanciát kapsz, a következő helyeken:

Mobilszolgáltatók

iStyle

iCentre

Media Markt

Euronics

Extreme Digital

Emag

Idéntől hogy bevezették a 3 év garanciát 250 ezer felett, nem éri meg szürkeimportosat venni

2021. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem megbízhatóak. Hanyagold inkább. Ha nincs pénzed rendes bolti vételre, akkor áruhitel vagy keress valami olcsóbbat.
2021. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!