Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S? Hol tudnék még...

Iphone 5S? Hol tudnék még megbízhatóan Iphone 5S telefont venni? Milyen weboldalakat ajánlotok

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 08:46
 1/5 anonim válasza:
Media Markt
2016. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vip-phone -től rendeltem már nincs vele baj mint az árgép is írja megbízható.
2016. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
A media megbizhato de nem ajanlom h 5st vegyel mert mar 3eves es a frissitesek miatt kezd le fagyni ea akadozni
2016. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Nyugodtan vehetsz, az 5S bpőven jó még. Nekem sima 5-ös van. az asszonynak 4S, de nem akadozik, pedig a legfrissebb rendszer van rajta. Mondjuk nem is a legújabb 3d-s játékokra használjuk, de mondjuk viberezni simán jó még.

Az iPhone-okkal nem szoktak kamuzni, nagyobb boltokban vagy erre specializált üzletekben vegyél.

2016. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Tudom én, hogy szegény ember vízzel főz, de az 5s-t már nem nagyon éri meg megvenni! Minimum egy SE-t vegyél! Ha nincs rá keret akkor pedig egy jó Androidost ajánlanék, pl. Google Nexus 5X.


Egyébként meg kell nézni az árukereső.hu-n, milyenek a webáruházak értékelései, azokra nyugodtan lehet alapozni. A MediaMarktnak kedvezőbb a garanciális ügyintézése, akár személyesen is tudod intézni vidéken is, viszont cserébe jóval drágábban is kínálja szemben a többi áruházzal.

2016. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!