Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogy tudnám elérni? Van...

Ezt hogy tudnám elérni? Van valami módja?

Figyelt kérdés

A tükörképemmel sokkal elégedettebb vagyok, mint a szelfikkel. Legalábbis néhány kivételtől eltekintve.

Meg lehet valahogy oldani, hogy a szelfin is ugyanúgy nézzek ki mint a tükörképen?

Ha bizonyos pillanatokban le tudnám fényképezni a tükörképem, vagy magától lefotózná magát valami varázslatra, akkor nagyon is jó képek készülnének rólam. Pont olyan szögből, ahogy szeretném, pont olyan lenne az arcom, ahogy tetszik.


Nem gyakran szelfizek, de amikor kedvem van hozzá, akkor nagyon zavaró, hogy már sokadik alkalomra úgy vagyok, hogy a tükörképemmel meg vagyok elégedve, boldogan tenném fel a facebookra meg kifejezetten szépnek látom magam és a szelfi egyszerűen nem olyan. Hiába próbálom olyan szögből meg ugyanolyan fényviszonyokkal, természetesen az arcomat se cserélem le egy másik ember arcára és mégis ez van.


Samsung Galaxy A5-ös telefonom van. Tudom, hogy nem egy új fajta, de úgy szeretnék már néhány olyan képet, ami olyan mint a tükörképem. Ha már csinálok egy képet magamról, akkor legyen értelme és nézzek ki valahogy. Másokat nem akarok kérni, hogy fotózzanak, mert akkor még rosszabbul sikerül a képek nagy része.



2021. ápr. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

moderátor legyen a talpán aki ezt a kérdés el tudja helyezni......

én az Állatok » Rovarok, ízeltlábúak ketegóriát javasolnám! :D

2021. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

tessék? :D

A telefon kamerája alapból a tükörképed veszi (hacsak nincs bekapcsolva a tükrözés a beállításokban), mi a kérdés?

2021. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:( Az lenne a kérdés, hogy mit tudnék tenni, hogy ugyanúgy nézzek ki szelfin mint a tükörképemen.

A bőröm is szebb a tükörbe nézve, a vonásaim valahogy lágyabbak, kevésbé "durvák", szebb az összhatás.

2021. ápr. 9. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
igyál kevesebbet!
2021. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg elfogadhatod a tényt, hogy a tükörben nem azt látod, amit mások, a képeiden meg igen.


[link]

2021. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!