Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnam elerni, hogy ne...

Hogy tudnam elerni, hogy ne almodjak ilyenekrol?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben, vagy felelmetes dolgokat almodok, vagy olyan emberrol akirol hallani sem szeretnek, de volt mar, hogy ez a ketto egyszerre. Mar rendesen felek elaludni emiatt.

2019. máj. 2. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha félelmetes dolgokat álmodsz, az jelentheti azt, hogy valamilyen félelem vagy szorongás van benned, ami ezekben az álmokban jelenik meg. A nem kívánatos ember megjelenése is takarhat félelmet, vagy fenyegetettség érzést, amik lehet, hogy egészen más miatt vannak benned. Vizsgáld meg, mik azok a dolgok, amik mostanában nyomasztanak, és keress rájuk megoldást.
2019. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!

A felelmetes almok, olyan dolgokat takarnak, hogy meghal valaki -kisert a szelleme, vagy engem kergetnek es akarnak megolni. De olyan is van, hogy konkretan nem tudom mi elol menekulok csak nagyon felek es arra riadok fel. Most vizsga idoszakban vagyok, ami ugymond nyomaszthat engem remelem ennek leteltevel elmulnak ezek az almok is.

A nemkivanatos szemely pedig, egy nagyon fajdalmas dolgot tett velem igy nem tudom ezt a problemat, hogy tudnam megszuntetni, mivel egyebkent ha ebren vagyok nem gondolok a dologra "el is felejtem" illetve nem friss dolog majd' egy eve tortent es eddig sosem jelent meg almomban.

2019. máj. 3. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:

előre!


menj bele a félelemetesbe és próbálj benne maradni.

Ébrenléti érzelmi átalakulást okoz az álomban megélt és feldolgozott érzelem!

2019. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vizsgaidőszak okozhatja azt a szorongást, ami a félelmetes álmokban jelenik meg, ezért ha túl leszel a vizsgákon, valószínűleg a nyomasztó álmok is meg fognak szűnni.

Az ijesztő ember megjelenése is összefügghet a vizsgák okozta szorongással, mert felerősíthette a magadba temetett, korábbi rossz érzést a személlyel kapcsolatban. Ha a vizsgák után sem tűnne el a személy az álmaidból, lehet, hogy érdemes lenne pszichológushoz fordulnod az egy évvel ezelőtti sajnálatos eset feldolgozása érdekében, mivel ezek szerint azt még mindig nem dolgoztad fel. Ha büntetőjog alá eső dolgot tett veled a személy, akkor pedig fel is kell jelenteni.

2019. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!