Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fekete telefonhoz fekete tok?

Fekete telefonhoz fekete tok?

Figyelt kérdés
Iphone 7em van és fekete a telefon meg még plusz a tok is fekete és az csak nekem nem tetszik?Amugyis bantam a fekete telot
2021. ápr. 12. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi a kérdés? Akkor vegyél más színüt.
2021. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
hát szerintem nem borzalmas. Esetleg azt teheted hogy alkoholos filccel rajzolsz rá. Vagy veszel egy újat, rengeteg választási lehetőséged van és ha az árakkal gondjaid vannak akkor rendelj pl: aliexpressz, ebay.
2021. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is fekete a telefonom és a tokom is, szerintem nem rossz.
2021. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, egyszerű és pont ezért nagyszerű, de ha nem tetszik akkor vegyél másikat, ízlésről amúgy sem lehet vitatkozni.
2021. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
700 forint egy telefontok aliexpressről. :D
2021. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak 5-6 tokot aliexpressen egy magyarországi árából és kedvedre cserélgetheted őket, akár naponta. Ha meg ezt a pár száz forintot nem tudod kifizetni egy új tokra, akkor szerintem nem a telefontokkal kellene foglalkoznod mert van ngyobb problémád is.
2021. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A telefontok nem csillogásra meg villogásra van, hanem a telefon védelmét szolgálja. Ha nem tetszik a jelenlegi, akkor vegyél másikat!
2021. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szépen néz ki, figyelj arra hogyha este mész ki akkor egy neonost vagy egy visszatükrözödöt vegyél és legyen felhangositva!
2021. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Aliexpresszes rendeléseknél majd figyeljétek, hogy ha június után érkezik meg a csomag, akkor számoljatok a plusz áfával. Ugyanis Június 1-től minden árkategóriában megszűnik az áfamentesség az unión kívüli rendeléseknél, emiatt még egy 20 forintos ruhacsipeszre is felszámolják a plusz áfát. Ráadásul mivel nagy eséllyel ezt utólag kérik be a rendelés után, ezért esélyes, hogy még egy pár ezer forintos ügyintézési díjat is felszámolnak, amiért elintézted az áfa fizetését.


[link]

2021. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
július, de valóban igazad van.
2021. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!