Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ennek az Apple gyűlöletnek...

Mi ennek az Apple gyűlöletnek az alapja?

Figyelt kérdés

Visszaolvasgattam 2010-es kérdésekre és már ott is jelen volt. Honnan indult, miért és miért tart még mindig?

Persze tudom, hogy nem milye cég is az Apple, de semmi értelmét nem látom ennek a gyűlöletnek.

Bárki, aki Apple terméket vesz már rögtön birka, stb..



2021. ápr. 12. 21:31
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
69%
Sok esetben azt látom, hogy azért fikázzák, mert túl drága a pénztárcájuknak. Az enyémnek is, de nem fogom ezért lefikázni.
2021. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem a céggel van probléma, csak a termékeiket elvakultan istenítő, és a konkurenciát, és az azokat használókat lenéző, leszóló némely tulajdonossal (vö. Apple fanboy), meg azokkal, akik azért vesznek pl. iPhone-t (meg esetleg hátul kivágott utángyártott tokot), mert menőnek gondolják, néha komoly anyagi kötelezettséget is vállalva.
2021. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

#2 számból vetted ki a szót.

Ugyanez a helyzet a BMW-vel is.

2021. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem tom... talán divat.

Nem rossz a droid sem és az ájfón sem. Mindegyiknek megvan a maga előneye és hátránya.

Tudni kellene helyén kezelni a dolgokat és tudni kellene intelligensen válaszolni a kérdésekre.

Kérem aki nem ért az ájfónhoz az ne válaszoljon ájfónos kérdésre.

Én sem válaszolok droidos kérdésre... egyszerűen továbbgörgetek droidos kérdéseket. Nem tudom mi a megoldás, nem válaszolok. Ennyi.

És tudjátok... a második vagyok így is a csoportban 'Ez vajon vicces?' kartárs után.

Nem kell minden kérdéshez odaböfögni ami épp eszedbe jut és nem kell mindenkit lepontozni aki eléd kerül.

Apple-s kérdést látsz és hüle vagy hozzá: görgess tovább! Köszönöm!

2021. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

"Persze tudom, hogy milyen cég is az Apple,..."*


Én iPhone-t használok már 2017 óta, de nem érzem magam tőle felsőbbrendőnek. Nem szólom le az Android-ot sem, sőt az iPhone 12 mini helyett majdnem S20-at vettem, de a végén az iOS és az 5 éves támogatás meggyőzött, hogy maradjak az almánál.

De azért néha idegestő, hogy valakit csak azért leszólnak, mert Apple terméket vesz kicsit idegesjtő.

"és a konkurenciát, és az azokat használókat lenéző, leszóló némely tulajdonossal" Az a baj, hogy ez a fajta hozzáállás mostanában már Android felhasználók felől jön, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen környzeteben vagy rossz oldalakon olvashatok.


De egyébként nem csak iPhone/iOS - Andorid között megy a csata, van jó sok ember, aki mintha esküt tett volna egy márka mellett és minden más sz*r és, aki azt használ hülye/birka.

2021. ápr. 12. 22:15
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ennek van egy olyan oldala is, hogy a BMWsek jelentős hányada jó nagy paraszt.

Azt hiszi, hogy megveszi 2 milláért a lehasznált BMWt aztán ő a lakótelep császára...


De vannak Berki Krisztiánok akiknek futja új autóra de ugyanekkora paraszt....

2021. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, általánosságban írtam, nem rád gondoltam, nyilván a felhasználóiknak csak egy részére igaz, és nem is pont a mostani állapotra vonatkozik. Már ha létezik ilyen "gyűlölet" egyáltalán bármelyik oldalon, szerintem ez túl erős kifejezés. A hosszú támogatás mindenesetre komoly érv az Apple mellett.
2021. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%

"Persze tudom, hogy milyen cég is az Apple,..."


és a Samsung? és a Google? és a Foxconn? és a stb....

mindegyik a pénzetekre pályázik és le is fogja nyúlni!

először megveszed a telefonjaikat, utána meg megveszed az applikációkat.

közben meg még a mobilszolgáltatót is gazdagítod.


a teszkóban is vigyorogva veszed le a fél literes mizó kakaót, mert épp akciós. közben meg bepakolsz a kosaradba 5 másik terméket ami meg pont annyival drágább mint amennyivel olcsóbb a kakaó.

Át vagy b..va a palánkon kedves felhasználó és közben még örülsz is neki

de a legjobb az egészben, hogy emellé még egy ostoba buta tuskó is vagy, úgyhogy nem magadat köpöd szembea tükörban, henem egy másik hasonló kollégát itt a gyakorin, vagy más fórumon.

jó lenne ha eten elgondolkodnál a 3 sejtnyi agyaddal.

2021. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Leginkább a fiatalok körében tartják birkának aki Apple terméket, jobban mondva iPhone-t vesz. Mert a többség rögtön azt fogja hinni, hogy flexelésre vették és sajnos sokszor ez igaz is. Nekem is iPhone-m van de nekem "csak" xs-em van, amivel már nemigen lehet menőzni, de nem is ezért vettem. Eszembe sincs a legújabb iPhone-t megvenni 600 ezerért, vettem egy használtat 140ért, tökéletesen megfelel számomra. Legközelebb alsókategóriás androidos telefont veszek, mert rájöttem, hogy nincs szükségem iPhone-ra, nem használom ki csomó funkcióját. Se a 100e Ft feletti Droidosokra sincs szükségem.

A másik dolog amit 2. írt, a hátul a logónál kivágott kör, hogy "há ne takarja már el a tok hogy ájfont használok" erről sajnos csak a flexelés születik meg az eszemben.

2021. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

"Kinek a kutya, kinek az eb" kategória számomra, én nem "feltétlen" szólom le őket, de akik jobban benne vannak a tech világban, és tapasztalatból IS beszélnek, azok még mindig azon az elven vannak, hogy az iOS az egyszerűség, "h*lyebiztos" történet, és mindig is az volt.

Bár már-már zárkóznak felfele, hoznak be hasznos funkciókat, amik androidon már akár évek óta fellelhetők, de számomra még mindig no-no a zártság, bár én nem is vagyok átlag-felhasználó, én szeretek mókolni mobilon, legyen az alsó, vagy akár csúcs-kategória.

2021. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!