Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on be lehet állítani...

Iphone-on be lehet állítani alkalmazászárat?

Figyelt kérdés
Iphone SE-m van, és erre nagyon kiváncsi lennék. Lehet -e egyáltalán ilyet, ha igen, akkor hogyan? Előre is köszi

2021. ápr. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem csak külső appból lehet, de nem tudom
2021. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól tudom, szülői felügyelettel lehet beállítani bizonyos alkalmazásokra zárat, ami jelszóval oldható.
2021. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
De az csak a képernyőidő
2021. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Csak külső appal lehet. Kivéve a messengert. Azt le lehete. Magán az appon belül.
2021. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Irányított hozzáférésre gondolsz amikor csak egy adott appot lehet használni, nem lehet belőle kilépni?
2021. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Utolsónak mondom, hogy nem arra gondolok.

Hanem hogyha mondjuk be szeretnék lépni az Instába/Snapchatbe/Messengerbe, akkor kódot, vagy esetleg ujjlenyomatot kelljen megadnom. Tényleg köszi mindenkinek❤️

2021. ápr. 14. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen sajnos

De igazából nincs is értelme.

A telefon maga van védve.

Ha meg csak odaadod valakinek hogy nyomkodja (amit sosem értettem meg, hogy miért kell odaadni telefont?) akkor kapcsold be amit fentebb írtam.

Ha mondjuk képeket akarja nézegetni akkor abban az appban bekapcsolod és nem tud kilépni belőle csak kóddal, touch id-vel.

2021. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!