Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma (2021.04.14) eltűnt az...

Ma (2021.04.14) eltűnt az iPhoneomból a lassítás a kameránál,mi történt,nektek is eltűnt? (Nekem iPhone X telefonom van)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
iPhone 6/XR/SE 2020 telefonoknál nálam minden ok
2021. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 k.o.cool válasza:
Nekem is IPhone telefonom van (8 plus) és nem tűnt el a lelassítás mód.
2021. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem most csak Time-lapse, Fotó, Portré és Pano van, a többivel nem tudom mi lett.

iPhone XR, iOS 14.4.2

2021. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamera appot töröld a memódiából (felfelé húzás) majd indítsd újra. Ha nem oldja meg, akkor az iPhone kényszerített újraindítását csináld meg:

Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.


Ha ez sem akkor azon a hídon majd akkor megyünk át ha odaérünk :D

14.4.2 van nálam és minden funkció megvan.

Igazából ilyent még nem is hallottam, hogy egy appból egy funkció tűnik csak el.

2021. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Iphone 7 IOS 14.4.2 és minden megy.
2021. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Újraindítottam az alkalmazást, most már jó. A Négyzet kivételével van minden, köszönöm #4

2021. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ok, megnyugodtam! :D

Megvan az oldalarány beállítás is csak kicsit el van dugva!

Húzd az ujjad felfelé - vagy ha el van döntve a telefon akkor oldalra. Vagy koppints a képernyő tetején lévő kics nyilacskára és ott ahol eddig a Fotó, Videó, Lassítás volt, meg fog jelenni néhány beállítási lehetőség. A 4:3-ra koppintva megtalálod a négyzetet is.

2021. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!