Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék eladni egy...

Hogyan tudnék eladni egy telefont úgy, mint ha az illető újonnan vásárolta volna azt?

Figyelt kérdés

Ugye van ez a Google FRP (Factory Reset Protection) dolog, ami párszor már engem is megszivatott egy gyári reset után elfelejtett jelszó során.

Ha eladnék egy általam használt telefont, az új tulajdonos hogy fogja tudni használni azt a saját fiókjával, ha a telefon mindenáron az enyémet kéri? Mi erre a megfelelő módszer?



2021. ápr. 18. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kilépsz a fiókokból és utána nyomod a hr-t.
2021. ápr. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beállításokban kilépsz minden fiókból, utána mehet a gyári resel, nem fogja kérni.
2021. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

"Ugye van ez a Google FRP (Factory Reset Protection) dolog, ami párszor már engem is megszivatott"

Pontosítsunk.

Magadat szivattad.

Mi a kérdés?

2021. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a recovery menüből kell resetelgetni, hanem a beállításokból. A kettő között semmi különbség nincs.
2021. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
(azt kivéve persze, hogy a beállításokból való visszaállítás után nincs FRP lock)
2021. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5-nél a pont. Nem értem, hogy a laikusok miért nyomogatják a gombos resetet. Mi a fenének kell?
2021. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: nem először fordult elő, hogy úgy ment gatyára egy korábbi telefonom, hogy máshogy nem tudtam resetelni, csak recovery mode-ból. De akkor jól értem, hogy ha rendesen a telefonból nyomok egy gyári resetet abban az esetben nem fogja kérni a telefon újbóli elindítása során, hogy a korábban létrehozott fiókkal lépjek be rajta?
2021. ápr. 18. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha rendesen a telefonból nyomok egy gyári resetet abban az esetben nem fogja kérni a telefon újbóli elindítása során, hogy a korábban létrehozott fiókkal lépjek be rajta?"

Nem.

2021. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!