Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert kuldott ma a telom...

Miert kuldott ma a telom messengeren mindenkinek egy random kepet?

Figyelt kérdés
A kepet meg nem is lattam eletemben elotte. A telefonom el volt zarva a szekrenyembe a kuldes ideje alatt. Akkor mar fel oraja hozza se nyultam. Probaltam goolizni, semmit nem talaltam a temaban. Otletek? Koszi.
2021. ápr. 19. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki feltörte a messengeredet. Nekem is küldenek ismerősök videókat.Megbeszéltem velük, hogy nem ők küldik.
2021. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
hat... feltortek a telod. nekem olyan volt, hogy mikor 3 ora hozza nem nyulas utan bekapcsoltam a telom (biciklizni voltam) es egy teljesen mas weboldal volt megnyitva, mint ahol kikapcsoltam, mar nem emlekszem pontosan mi. ez vagy 3 eve volt, azota masik telom van
2021. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Feltörték az accountodat. Csinálj másik jelszót rá.
2021. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg egy ismerősöd (Vagy valaki más) megszerezte a Facebookod felett az irányítást, és ezt most ki is használja.

Változtasd meg a jelszót, és jelentkezz ki az összes eszközről, és kapcsold be a kétlépcsős azonosítást.

És nézd meg, hogy nincs-e a profilodhoz hozzárendelve számodra ismeretlen EMail cím, vagy telefonszám.

Ha van, akkor azt mindenképp töröld onnan.

2021. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem léptél be iskolai gépről, vagy munkahelyi gépről?
2021. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, nem tudtam valaszolni. Azota semmi csak ez az egy kep, de kisertetiesen hasonlit a gyerek altal jatszott jatekra a kep. De nem a gyerek volt, tuti mert o suliba en munkahelyen, a telom meg elzarva a szekrenyben, s minden egyes embernek elkuldte aki fel volt veve messengeren beszelgetesre vagy facebook ismerosnek. Megneztem, semmi ismeretlen emailcim vagy ilyesmi. Nekik nem lett karuk a kuldott keppel. Nem tudom mire jo feltorni vminek a kontojat s kepet kuldeni mindenkinek, aztan ennyi... Na mindegy, jelszot valtoztatok. Senki nem juthatott elmeletileg az adataimhoz, ugy mint belepesi adatok. Koszonom h valaszoltatok
2021. ápr. 20. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!