Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s nem kapcsol be, mi...

IPhone 6s nem kapcsol be, mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy iPhone 6s készüléke, amit nagyon szeret, meg is van vele elégedve, viszont konkrétan egyik napról a másikra leadta a szerelést. Töltőn hagytuk egész este, hátha, de semmi reakció se erre, se a "force restart"-ra, ami meglep, pedig nálam az már többször orvosolta a problémát :D egyéb ötletek esetleg, mielőtt beviszem szervízbe?

2021. ápr. 19. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Akkumulátornak kampó. De mielőtt néhány tízezret ráköltenél, megnézhetnéd, hogy manapság 30-40 ezerért kaphatsz nagyobb tudású normális telefont is. Újonnan.
2021. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az akksi a ludas, vagy az alaplap.
2021. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak két esély van, az akku és az alaplap.

Ilyen idős telefonban (szerintem) egyiket sem éri meg cserélni.

2021. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan előttem is írták akksi vagy alaplap. Gyanús hogy az akksi. Én szervizbe nem vinném. Már nem biztos hogy megéri. Ha veszel hozzá akkut és te kicseréled talán.
2021. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Jobb kézbe fogod(ha bal kezes vagy akkor a bal kézbe) nekifutás kar meglendit telefon elenged.

Mész veszel egy normális telefont.

2021. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"néhány tízezret"

10.900Ft az idokinál. Az isamurainál 14...

Bár tényleg lehet, hogy más baja (is) van.

2021. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben az iTunes se tudja gyárira formázni, akkor gáz van.

Ahogy a többiek is mondták, akkor az alaplap vagy akkumulátor lesz a ludas

2021. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!