Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtett feloldó minta...

Elfelejtett feloldó minta esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Samsung Galaxy A71-m,a kisfiam beálított rajta egy feloldómintát amit elfeljtett! Az ujjlenyomat és az arcfelismerő is a sajátom viszont csak a feloldómintát kéri amit nem tudok! Google fiók is a sajátom tudom a jelszót de azt sem kéri! S.O.S a munkám miatt nagyon fontos lenne! Ui:hard resetet csak úgy lehet csinálni ha ki van kapcsolva a telefon de nem tudom kikapcsolni mert ahhoz is kéri a mintát!
2021. ápr. 21. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hard resethez hosszan nyomod a kikapcsoló gombot (10 másodperc)
2021. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*mármint akkor újraindul a telefonod.


Emiatt a hard resethez szükséges kombót tartsd lenyomva, amíg újra nem indul a készülék.

2021. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ui:hard resetet csak úgy lehet csinálni ha ki van kapcsolva a telefon de nem tudom kikapcsolni mert ahhoz is kéri a mintát!"

Nyomd egyszerre a bekapcsológombot és a hangerő le gombot. Amikor kezd kikapcsolni, nyomd a hangerő fel és a bekapcsológombot, ezt is egyszerre. Elvileg bedob a recoverybe.

2021. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem csak bekapcsológomb + hangerő le kombinációval megy a kényszerített újraindítás, önmagában a bekapcsológomb nálam nem csinál semmit, nem tudom hogy nála ez hogy lehet (nekem s10+ van)
2021. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hard resettel minden törlödik
2021. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon előrelátó voltál (ami sajnos nem tűnik valószínűnek), esetleg ezek is segíthetnek ('Find My Mobile' illetve 'Smart Lock'):


[link]

2021. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15-ször kell elrontani, és akkor kéri a google fiókod.
2021. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!