Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem végezhető el a...

Miért nem végezhető el a régebbi iOS verzió visszatelepítése az iPhone 5s készülékemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az új iOS verzió megjelenése után természetesen engem is vonzott a kíváncsiság, az új funkciók, valamint az új külső, ezen okokból kifolyólag frissítettem is azonnal 10-ről 11-re. A gond viszont az, hogy nem néztem utána, mik a tapasztalatok az új rendszerről 5s típusú telefonokon, csupán most tettem ezt meg, miután tapasztaltam bizonyos dolgokat.


A telefon viszonylag lassú; a vezérlőközpont akadozik, laggol; az animációk laggolnak; több időt vesz igénybe egy-egy alkalmazás megnyitása és még sorolhatnám. Először azt hittem, hogy az én telefonommal van baj, de aztán az internetes videók és az ismertségi körömben tapasztalt felhasználók által szerzett tudásom alapján ezt cáfolhatom: szinte kivétel nélkül mindegyik videóban ugyanúgy a vezérlőközpont laggol, ugyanúgy a telefon feloldásával járó animáció laggol...


A kérdésem viszont az, hogy miért nem tudom elvégezni a telefonon a downgradet? A telefon iTunes-hoz való csatlakoztatása, illetve a Recovery módba való belépés és a telepítés megkezdése után egy "3194-es hibát" kapok egy "A telefont nem lehet újratelepíteni" felirat kíséretében. Mi a teendő ebben az esetben?



2017. nov. 27. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
2017. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A 10.3.3 és a 10.3.2 telepítőfájlokkal is próbálkoztam, mindkét esetben sikertelenül.
2017. nov. 27. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is ezt csinálja és 6s

most cserélhetem le x-re

visszaállítani nekem se engedi :(

2017. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, próbáltam, de nem működik. Nincs a fájlban az a sor a végén, ami abban a tutorialban igen.
2017. nov. 27. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Az hogy lehet hogy nekem van egy iphone és egy ipad is, telepítettem a 11-et, és még gyorsabb is lett.


Nem valami rossz app miatt akad nektek az iphone?

2017. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez attól függ hogy milyen iPhone-ról beszélünk. Az 5s-ben elég régi chip található, ráadásul az 5s-t már nem is forgalmazzák hivatalosan, ezért gondolom, az Apple nem igazán fordított nagy figyelmet arra, hogy 5s-re is optimalizálva legyen a rendszer.
2017. nov. 27. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Én pont egy 5s-re tettem és semmi gond vele.


Ja és egyébként nem fizet nekem az apple hogy ezt leírom :D


De akkor sem értem.

2017. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Az Apple már nem írja alá a 11.0.1-nél régebbi rendszert. Tehát a 11.0 vagy annál régebbi rendszert nem fogod tudni visszatenni. Nekem is 5s van, de én nem frissítettem le, iOS 10.3.3 rendszer van rajta :D :D
2017. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdeklődés (2 hónapos a kérdés, tudom):


Meglett már "javítva" a teló?


Az 5s hez is van 11-hez újabb frissítés, ami a lassulást, és akkuproblémákat kezeli. le lehet tölteni a telóra és telepíteni...

2018. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!