Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom sehonnan sem...

Miért nem tudom sehonnan sem letölteni a Clean Master nevű applikációt anddoirow telefonra?

Figyelt kérdés
Play áruházban már mindenhogy kerestem, de nem találtam. Máshol neten sem találok róla semmi infót. Más le tudja tölteni, vagy megszűnt? Esetleg letöltő linket kérhetek?

2021. ápr. 22. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Felesleges ilyen tisztítóprogramokat telepíteni, a telefon gyári optimalizálója tökéletesen megteszi. Én kifejezetten nem ajánlom, azért sem, mert gondolom nem véletlenül törölték a Play Áruházból a kiadóval együtt...

(De, ha ezek ellenére is ragaszkodsz hozzá: [link] )

2021. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

"Miért nem tudom sehonnan sem letölteni a Clean Master nevű applikációt anddoirow telefonra?"

Mert nincs rá szükséged.

2021. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én nagy ritkán még megnézem (kíváncsiságból), hogy az SD Maid Pro mit talál/mit tud törölni...


Tapasztalatom szerint a rendszer integrált takarító alkalmazása szinte mindent kitöröl, amit csak lehet, utána az SD Maid Pro maximum 1-2, a művelet után letöltődő reklámot talál csak (ha valami miatt ki van kapcsolva a reklámszűrőm), de vannak olyan dolgok, amiket így is kézzel kell törölnöm, de csak néhány alkalmazás hibája miatt, amiket valószínűleg átlag felhasználó nem is ismer...


Ha csak a MIUI -ból hivatalosan (már) el nem érhető natív "Tárhely" menüben (com.android.settings.Settings$StorageDashboardActivity) törlöm csak a gyorsítótárat, akkor utána az SD Maid Pro még talál néhány dolgot, de azok után a rendszer takarító alkalmazása még mindig talál törölhető dolgokat...


Szóval annak idején, amikor még a rendszerbe nem raktak a gyártók (vagy legalábbis nem gyakran/nem megfelelően működő) takarító/optimalizáló megoldásokat, akkor még volt értelme a jobb fajta takarító appoknak, de akkor sem a Clean Master volt a legjobb. Viszont mostanában már a legolcsóbb mobilokban is van megfelelő takarító/optimalizáló alkalmazás, ami miatt még az annak idején szerintem legjobban teljesítő SD Maid Pro is csak arra jó, hogy nosztalgiázzon az ember, de érdemi pluszt már nem jelent...

Írom mindezt úgy, hogy régebben nem tudtam meglenni az SD Maid Pro takarító képességei nélkül (korábbi mobilokon), ma pedig tisztán látom, hogy tized annyi adatot nem tud törölni, mint a rendszer integrált megoldása...


Szóval ha nem tizen- éves mobilod van, illetve nem csak nosztalgia miatt szeretnél külső takarító appot használni, akkor inkább azt javaslom, használd a rendszerbe épített megoldást.

2021. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S7 Edge-m van.
2021. ápr. 22. 17:22
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 amit adtál linket letöltöttem és feltelepítettem. De nem tölti be a magyar nyelvet. Pedig én magyarul szeretném használni. De nem áll át magyarra. Hiába állítottam át sokszor.
2021. ápr. 22. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Van ez így, ezzel mi nem tudunk mit kezdeni. Esetleg próbáld meg újratelepíteni, másik verzióval próbálkozni.
2021. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy mid van, csak a telefonod dolgát nehezíted a különféle "tisztító" appokkal.
2021. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az app fejlesztőjét azért qúrták ki a Play-ről, mert a felhasználók privát adatait is gyűjtötte. Sok sikert.
2021. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 nem 1× telepítettem újra. Ugyanaz... :/
2021. ápr. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!