Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajanlotok?

Milyen telefont ajanlotok?

Figyelt kérdés

Most egy 5 eves samsungom van itt a csere ideje! Milyen normalis arban kaphato telefont ajanlotok ami viszonylag uj is? (Nem kell a legujabb szeria csak mar valami kicsit modernebb) pontosat irjatok legyszi ne csak markat!


Koszikee



2021. ápr. 23. 22:59
 1/4 anonim válasza:
100%

Milyen árkategóriában szeretnél telefont venni?

(Mindenkinek más a normális)

2021. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írj le minden szükséges tudnivalót:

- Szoftver(Android vagy IOS)

- Hardver(milyen felhasználás)

- Méret(kizáró lehet manapság)

- Üzemidő(mennyire fontos számodra)

- Extrák(bővíthetőség, jack stb.)

De a legfontosabb a keret, nem mindegy mennyire kerül.

Galaxy A52 5G, iPhone SE2020, Oneplus Nord 5G, Xiaomi Redmi Note 9 Pro teljesség igénye nélkül.

2021. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én Samsung telefon párti vagyok. Általában le szoktam cserélni a telefonjaimat, amikor egy új készülékük megjelenik.


De, a Galaxy Note10+ telefonomat megtartottam.


Amikor megjelent a Galaxy Note20 Ultra 5G, megvettem, aztán lecseréltem és már a 21-es van meg, de egyik se jön a közelébe se a Note10+ -nak szerintem.


Ezt a telefonomat még sokáig meg fogom tartani, mert nagyon jó széria.

A kijelzője, a kamerája, a sebessége verhetetlen.

(A 20, 21-es szériákban olyan dolgokat javítottak és bővítettek mint például az S-Pen, ami engem annyira nem érdekelt.)


Most már egészen baráti áron meg tudod venni, szerintem vegyél egy ilyet és nem fogsz csalódni benne.

2021. ápr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Redmi Note 8T, ha kicsit újabbat szeretnél akkor Redmi Note 9 Pro.
2021. ápr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!