Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Ulefon...

Sszandika13 kérdése:

Mi a véleményetek az Ulefon márkájú telefonról?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni. Sajnos én nem igazán tudok a telefonokra vigyázni. Az emagon láttam ezt a márkát. Szerintetek jó. Vagy inkább vegyek egy jobb minőségűt?

Köszi :)



2021. ápr. 25. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem szeretnél egész nap baz*meg-ezni a telefonod miatt akkor nem ajánlom!
2021. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gyenge minden tekintektben. MT procival ,max 3gb rammal, és gyenge gpu-val nem lesz öröm használni. Stock android van rajta, amire még frissítés sem fog jönni, ha meg jön is, vagy hibás lesz, vagy nem lesz elég helyed telepíteni(tapasztalat)
2021. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szétnéztem az emagon,semmi értelmes ulefone telót nem találtam.gondolom nem strapatelefon kell.
2021. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!