Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha számítógépen végzek iTuness...

Ha számítógépen végzek iTunesszal biztonsági mentést a telefonomról amikor rácsatlakoztatom a telefonomat, akkor minden képet lement és videót lement vagy csak azokat amelyik iCloudban van?

Figyelt kérdés
Szervizbe kell vinni és ezért szeretnék mindent lementeni, hogy később vissza tudjak állítani mindent.

2021. ápr. 25. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az icloudból minek mentene bárhova is? Az alapból egy hely a biztonsági mentésekhez.
2021. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert az iCloud tárhelyem csak 5 GB, de annál sokkal nagyobb tárhelyet foglalnak a képeim, így nem az összes képem van iCloudban.
2021. ápr. 25. 19:35
 3/3 anonim válasza:
Szerintem válogasd ki a képeket azzal is helyet spórolsz és amúgy amik az ICloudba “beleférnek” úgymond azok meglesznek ha van olyan ami nem fér rá de nagyon kéne küld el magadnak sms-ben vagy messengeren (bár messengeren rontja a minőséget) én ezt szoktam csinálni
2021. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!