Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megnézni, hogy a...

Hogy tudom megnézni, hogy a Google melyik alkalmazásaimról csinált biztonsági mentést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja összetört a (Huawei, ha bármit is számítana)telefonom képernyője és így már nem tudom használni, viszont működik (ezt úgy értem,hogy hangjelzések vannak és még az értesítésjelző fény is villog). Amit le tudtam szedni róla USB kábellel azt leszedtem, illetve volt benne SD kártya is, így a fontosabb dolgokat meg tudtam menteni. Viszont kellene még 2 alkalmazás, ami rajta maradt. Az egyik a jegyzetek. A gmail fiókomban van beállítva biztonsági mentés és azt írja, hogy készült 48 alkalmazásomról biztonsági mentés, de nem írja melyikekről. Azt hogy tudnám megnézni? Van esély rá hogy az a 2 alkalmazásom átvigyem másik telefonra?


Köszi, ha végig olvastad, ha tudsz segíteni légy szíves írj, nekem nagyon fontos lenne.



2021. ápr. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat esetleg szervizben lehetseges, egy masik kepernyot csatlakoztatnak hozza.

Otthoni korulmenyek kozott ha nem tudod lementeni a biztonsagi mentest, akkor ennyi....

2021. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a Huawei fiókoddal be voltál jelentkezve és be volt kapcsolva a Huawei Cloud szinkronizálás, akkor ott meg fogod találni a jegyzeteket, egy próbát megér.

[link]

2021. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem voltam bejelentkezve, ezt így utólag meg is bántam. De azért nagyon szépen köszönöm!
2021. ápr. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!