Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy Xiaomi mi9t pro-t...

Megéri egy Xiaomi mi9t pro-t egy iphone xr -re? ÉS mi a különbség az android és a ios között?

Figyelt kérdés

Most így is úgyis lecserélném a telefonom mivel rossz állapot ban van.


Még soha nem volt iphone om és mondták hogy jó.


Mindenképp használtan venném a keret miatt.


A xiaomi bol elegem van ilyen egy el b*szott egy kezelő felületet nem láttam mármint a MIUI ra gondolok.


Tudom hogy az xr nek IPS képernyője van és alacsony a felbontás.


Néztem ebben az árkategóriában a sima X et de azt túl kicsinek találom meg ugye a abban csak A11 van.


Mondták sokan hogy az Ios sokkal jobb mint az android bár én régen p20 pro telefont használtam és ott soha nem volt problémám vele.


Úgyhogy kíváncsi vagyok hogy mi az annyira különleges abban a ios ben.


Xr ben 3gb ram van de ahogy videóba láttam jobban megtartja az appokat mint a 8gb xiaomi. 😅


2021. máj. 1. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Visszalépés és kötött rendszer. A MIUI pedig lecserélhető.
2021. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ram mennyiségen ne aggódj, az iOS 100x optimalizáltabb rendszer és beéri kevesebb ram-mal is. Újakban 4GB van, a Pro-ban és a Pro Max-ban pedig 6GB.


Más kicsit az iOS, én jobban kedvelem. Szerintem nyugodtan cseréld le, maximum annyi történik, hogy a következő telefonod Andorid-os lesz, de legalább tudod, hogy milyen és ott az esélye, hogy bejön.


Viszont én inkább Xs-t vennék.

2021. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!