Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megegett a telefonom.(?)

Megegett a telefonom.(?)

Figyelt kérdés

Nos, problema keletkezett, nyarsaltunk es beejtettem a tuzbe a telefonomat. Novemberben lett vasarolva a mediamarktban, a legjobb garancia van rajta, viszont nem tudom, hogy kicserelik ingyen, vagy esetleg megjavitjak vagy barmi, nem tudom, mit mondjak, miert van egy egesi serules a telefonom kijelzoje alatt. nem durva, eleinte azt hittuk hogy egy sima pixelhiba, viszont rajottunk hogy ez egy eges altal keletkezett problema. Igazabol lehet hogy nem az, viszont egy icipici 1cmes folt van a telefonon, a kijelzo alatt, mivel nem lehet letorolni kezzel, ujrainditas nem segitett, szoval tippeket varok.

koszonom


a keszulek egy iphone 11



2021. máj. 2. 02:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Persze nem vagyok 100%-ig biztos abban, amit írok, de...

Én is kötök biztosítást / biztosításos garit a kütyükre, amiket veszek. Pont az a célom, hogy amennyiben én vagyok hülye, leejtem, vécébe ejtem, rálépek, metrón a résbe ejtem, átmegy rajta a villamos... akkor is javítsák, vagy legalábbis valamilyen szinten ne teljesen járjak rosszul. Különben nem kötném a biztosításos garit, vagymit...

2021. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem fogják kicserélni. 😂
2021. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
na végülis mi lett, kérdező?
2021. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bevették, viszont visszaküldték, azzal a szöveggel, hogy nem érzékelték a hibát.
2021. jún. 28. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!