Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok? (t...

Milyen telefont ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most egy Huawei P20lightom van, amivel én teljesen elégedett voltam, amíg be nem mondta az unalmast (random elkezd magától "élni" magától ír, ide-oda kattint) , úgyhogy új kell, de nem vagyok otthon nagyon a telefon témában. KB olyan paraméteru telot keresek, mint amilyen most van, nekem ez teljesen megfelelt, de Huaweit már a Google miatt nem szeretnék. Maximum 70 ezerig gondoltam.

Előre is köszönöm!



2021. máj. 2. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nézz szét a Xiaomi kínálatában.
2021. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért Xiaomi, de én mint Xiaomi tulaj óvra intelek a márkától. Nem véletlenül annyi, amennyi. Valamin spórolnak. Az enyémben (MI A2) pl. botrányos a kamera minősége és a képernyő is messze van a széptől. Maximum fényerővel sem tetszik.

A többi meg nem Android One, hanem MIUI rendszerrel jön, ami egy nagy rakás kaki.

2021. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg mint szintén Xiaomi tulaj (második Xiaomival) ajánlom a Xiaomit. Se a jelenlegivel, se az előzővel nem volt semmi gondom, sőt, nagyon meg voltam vele elégedve (ezért is lett a mostani is Xiaomi). Egyetlen baj van a Xiaomival, hogy már csak tepsi méretű telefonokat hoznak forgalomba. Ha ez nem zavar, akkor pl. a Poco X3, régebbi Note-ok 70ezer alatt kaphatók és kamera minőségben nem rosszabbak a P20-tól.
2021. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Csakis az iPhone.
2021. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ennyiért csak tepsiket és pinpongütőmértű telókat kapsz...

Mondjuk ilyet: [link]

2021. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg kiflialakú lett a P20 Lite-om (én hibámból és nem részletezném, miért).


Saját szolgáltatónál, részletre se fér bele drágább?


Én Samsung A72-t vettem. Régebben voltak levetett, S sorozatos Samujaim. Az A72-ben tetszik, hogy van benne olyan funkció, ami régebben csak az S-ben volt, IP67, amit régebben az S tudott és nem melegszik. Javaslom.



Nekem a Xiaomi termékeiben gyanús, hogy irtó olcsóak és amúgy én is bedőltem, van Xiaomi termékem, nem vagyok vele elégedett.

2021. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 10
2021. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Huh, vannak ellentmondások, de mindenkinek köszönöm a választ!

Igazából kicsivel lehet drágább, de egyrészt egyetemista vagyok, ami sajnos nem azt jelenti, hogy felvet a pénz :D, másrészt én azt gondolom hogy egy bizonyos szint felett nem éri meg venni, mert a krva drága Iphone is elavult és akár rossz is lesz néhány év utan, mint a többi.

2021. máj. 2. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Kicsivel drágábban (kb. 80 ezerig) a Xiaomi Poco X3 NFC a legjobb!
2021. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!