Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SIM-kártyára feltöltött...

A SIM-kártyára feltöltött pénzt valahogyan el lehet költeni NEM hívásra, sms-re, internetezésre és mobil vagy egyéb elektronikus eszköz vásárlására? Hanem mondjuk használati vagy élelmiszer termékre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem akarsz telefonálni többet? Mert ha megszünteted, visszakéred az egyenleget és vehetsz a pénzen kenyeret.


[link]

2021. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem szeretném megszüntetni. Szüleim időnként feltöltik a számot, de nem igen használom. Nagyon keveset telefonálok, még kevesebbet küldök üzenetet. Mobil internetet olykor használok, de ha ilyen tempóban folytatják a feltöltést, akkor sose fogom lehasználni.

Nem tudom, hogy hogyan alakul az életem (változóban van), lehet hogy erről fogok internetezni majd vagy sokkal többet fogok telefonálni...


Olyat lehet, hogy egy másik számra átirányítok bizonyos összeget? Furcsa kérdés, nem hallottam még ilyenről, de ez nem azt jelenti, hogy kizárt lenne.

2021. máj. 5. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Másik telefont fel tudsz tölteni univerzális egyenleg terhére, de a visszaélések miatt alapból tiltva van. Az ügyfélszolgálaton engedélyeztetni kell. Illetve tudsz belőle venni lottót, autópálya matricát és majd parkolást, ha megszűnik az országos ingyenesség.
2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez már jó hír!
2021. máj. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!