Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható vagy...

Mennyire megbízható vagy egyáltalán megbízható-e az "eNeked.hu" webshop?

Figyelt kérdés
Iphone se 2020-at tervezek venni és náluk az eredeti csomagolás játszik, vagyis van füles és töltőfej is a kábelen kívül!

2021. máj. 6. 14:27
A kérdező szavazást indított:
100%-os megbízható, én is rendeltem már tőlük
Inkább drágábban de máshonnan, !! tartozékok nélkül !!
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Elég nehéz olyanoknak tanácso adni, akik ahelyett, hogy észt halmoztak volna fel az idők folyamán, és tudnák mit akarnak, ájfónt vesznek, ráadásul az eredeti :))))) csomagolás a fontos számukra.

A kérdésed mindenek a legalja.

2021. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"és náluk az eredeti csomagolás játszik,"

Miért, a mostani nem eredeti? :DD

Egyébként az már rossz jel, ha tavaly október óta nem fogyott el az áprilisi készletük a SE 2020-ból. Mert kötve hiszem, hogy annyit vettek volna, hogy az nem fogy el egy év alatt se...

2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az árukereső az egyik legolcsóbbnak hozza fel, én tőlük rendeltem egy xiaomi poco x3 nfc-ét és minden rendben volt.
2021. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék tőlük.
2021. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3.es 4. nagyon koszi a valaszokat!
2021. máj. 14. 15:17
 6/7 A kérdező kommentje:
2. haha... oda van irva hogy mire gondoltam ez alatt, mindegy
2021. máj. 14. 15:18
 7/7 A kérdező kommentje:
1. Szerintem te pedig nagyon el vagy tévedve barátom, legkozelebb inkabb ne is kommentelj, mindenki jobban jar, koszi! :D Ja es igen a penzemert szeretnem megkapni a teljes csomagot, de te ugyis dusgazdag vagy, vagy lehet hogy greenpeace-es? :D Egy ilyen platformra jossz eszt osztani! Imadom :D
2021. máj. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!