Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlásnál melyik a...

Silye Dávid kérdése:

Telefon vásárlásnál melyik a jobb,az előfizetéses,vagy a feltöltő kártyás?

Figyelt kérdés
Holnap telik le a két éves szerződésem a T home-nál.Új telefont vásárolnék kedvezményesen.De nem tudom melyiket lenne jobb megvenni.

2021. máj. 6. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a telefonra gondolsz, hanem az előfizetésre.

Ez meg a saját igényeiden múlik.

2021. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én feltöltőkártyás vagyok, mindig az voltam, és arra is szavazok! Lényeg hogy ki ne fuss a kártya felhasználási idejéből (ami a feltöltés összegétől is függ), de azon belül Neked tetszőleges időközönként tetszőleges összeggel töltöd fel! Ha egy egész hónapig nem használod, vagy másfél, az sem baj! Előfizetésnél viszont használattól függetlenül minden hónapban fizetni kell! Amondo vagyok, hogy szolgáltatónál max. a mobilneten kívül másra nem éri meg előfizetni!

Sőt, akár előfizetéses, akár feltöltőkártyás, szolgáltatónál csak a sim kártyára is kötnek szerződést, telefont meg inkább kártyafüggetlenül érdemes venni áruházból vagy webshopból, úgy sokkal olcsóbb!

2021. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"telefont meg inkább kártyafüggetlenül érdemes venni áruházból vagy webshopból, úgy sokkal olcsóbb!"

A Telekom 2017 óta függetlenül árulja a telefonjait. Pont jó szolgáltatót fogott ki :D

2021. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de ugyanaz a telefon még normális webshopban is tutira olcsóbb, mint akármelyik szolgáltatónál! :)))
2021. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ott nem biztos, hogy van részletfizetés.
2021. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!