Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a12 ds 64gb...

Samsung galaxy a12 ds 64gb tudnátok véleményt mondtani erről a Samsung mobil típusról?

Figyelt kérdés
1.samsung galaxy a12 ds 64gb 5 évig birja,ha feleslegesprogramokkal nincs rá telepitve?

2021. máj. 7. 19:48
 1/10 anonim válasza:
14%
ilyened van? jó szar remélem 1 évet se fog bírni... loser user !:D
2021. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem rossz telefon, amennyire az #1-es szídja, a többi dologban rendben is lenne, de a processzor miatt én se ajánlom, a MediaTek a legsz#rabb gyártmány!
2021. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2/2 processzora?én csak ugy is viber/messenger you tube használnám rajta.
2021. máj. 8. 04:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy semtoltok felrá semmilyen programot vagy játékot.3vagy jobb esetben 5évig birja aztán veszek másikat.nem költök 100.000ft egy mobilra minek ?Samsung Galaxy J3 6van 7 évig birta most adja be a kulcsot.és az 12Gb tárhelyes volt.
2021. máj. 8. 04:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj a processzorával?nem töltök fel le semmi lyen programot vagy játékot emletet 3dologban használnám azt még bírná egy darabig nem?vagy milyen Samsung Galaxy mobil típust, ajánlanál jó árban akkor ,aminek a processzora nem sz.r ?
2021. máj. 8. 04:56
 6/10 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. A MediaTek a legrosszabb technológiájú márka: általánosságban nagyon melegszik, sok energiát fogyaszt, és még így is a leglassabb/leggyengébb! A Qualcomm (Snapdragon) viszont a másik véglet, a mobilprocesszorok királya: nem melegszik érezhetően, takarékos, de még így is hasít rendesen! Persze ilyen olcsó kategóriában ritka a Qualcomm processzoros Samsung, de a Samsung saját márkás Exynos processzorai is sokkal jobbak a MediaTek-nél!

Nem mondtam, hogy mindenképp költsél 100 ezret, 60 ezerért is vannak jó telefonok, persze a Samsung a márka miatt drágább mint bármelyik kínai, de azért vannak belőle jó kis telefonok!

Ha mindenképp Samsung kell, akkor Galaxy A02s, A20s, A21s, vagy M11 a legjobbak ennyiért!

2021. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Nem igaz. a Mediatek már elég jó. Nálam a P22, A22, P23 nem melegszik még játékok alatt sem.

2021. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az A12-vel egy árban van az A21s. Inkább azt vedd meg.
2021. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom: ÁLTALÁNOSSÁGBAN ! Lehet hogy a MediaTek-nek van néhány kivételes ptocija, amik egész jók, de a legtöbb egy rakás kaka! Én eleve nem kockáztatnék, soha nem vennék ilyen processzorral szerelt telefont!
2021. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*procija
2021. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!