Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok nekem velemenyt...

Tudnatok nekem velemenyt mondani errol a kutyarol?

Figyelt kérdés

Elvileg 9 honapos

Csak olyan mondjon aki szereti is a fajtat leccike!

[link]



2020. jún. 22. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Gyönyörű, életerős kutyus.

Remélem, a fajtájából adódóan jó gazdihoz kerül, mert nagyon ragaszkodó, hálás ebek.

2020. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon kis arányosan néz ki és tele van energiával ahogy én látom .
2020. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Milyen véleményt vársz?

Fotón jól mutat a kutya. Ennyi.

2020. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek a hármassal. Jól néz ki a fotón, jó kiállásúnak tűnik meg még írhatnék szép és cuki dolgokat amik imponálhatnak a kutya gazdájának, de ettől még nem ismerem a kutyát, az is lehet hogy idegbeteg.

A fajtával semmi bajom, de megőrülve sem vagyok értük.

2020. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Szép kutyus, külsőre nagyon rendben van, de egy fotó alapján többet nem igazán lehet mondani.

Amúgy nem az van, hogy már tilos fület, farkat csonkolni?

2020. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem amstaffom (is) van de az ilyen jellegű kérdéseket sosem fogom megérteni. Egyrészt nem azért van kutyám hogy random idegenek előtt tetszelegjek, másrészt véleményt lehet írni de csak pozitívat, mert különben nem szeretem a fajtát meg lepontozgatás megy.


Egyéb iránt: lehet ez csak a fotó sajátja de az nem jelent jót ha mindig ilyen tehénállásúak a hátsó lábak.

2020. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!